Ztraceni ostrované

15. srpna 2007 v 10:14 | viper
danielleDanelle Rousseau
Poprvé se setkal s Danielle Sayid, který se vydal sám do džungle. Danielle si původně myslela, že patří mezi Druhé a držela ho v zajetí. Když jí to vysvětlil, Danielle se na čas spojila s přeživšími a řekla jim o nebezpečích na ostrově. Zřejmě ze stesku po své unesené dceři dotírala na těhotnou Claire (ale pomohla jí utéct ze zajetí) a také na chvíli unesla jejího syna, Aarona. Zúčastnila se několika výprav (k vraku lodi Black Rock, ke komunikační stanici), ale jinak žije uvnitř ostrova stále sama. Teprve nedávno se poprvé tváři v tvář setkala se svojí dcerou Alex, když ukázala přeživším cesutu k radiové věži.
desmondDesmond David Hume
Na ostrově Desmonda zachrání Kelvin, obyvatel podzemního komplexu. Vysvětlí mu, že musí žít uvnitř, mačkat tlačítko a "zachraňovat svět". Tři roky stráví Desmond společně s ním v komplexu, než prokoukne jeho lest - ostrov i přes Kelvinovo tvrzení zamořen není. Sleduje ho ven a zjistí, jak Kelvin opravuje tajně jeho domněle zničenou loď. Začne rvačka, kde Kelvin nešťastně zemře při pádu na kámen. Desmond se vrací dál do bunkru, aby pokračoval v mačkání tlačítka. Jeho život se změní až když přeživší havárie letu 815 otevřou poklop a vysvětli Desmondovi svoji situaci. Desmond od nich uprchne a snaží se na své bývalé lodi odplout. To se mu nepodaří, proudy opět vrátí Desmonda zpět. Smíří se svým osudem, zároveň nedokáže zabránit tomu, aby už podruhé nebylo zmáčknuté tlačítko a byl tak spuštěn elektromagnetický výbuch (když to poprvé neudělal Desmond sám, spadl let 815). Po výbuchu poklopu je Desmond jistý čas mimo, brzy se ale zapojí mezi ostatní, aktuálně předpověděl Charliemu blízkou smrt a už ho třikrát dokázal zachránit. Během výpravy do podmořské stanice pomůže Charliemu s vypnutím blokování vysílání a také na chvíli zahlédne z přenosu Penny.
kelvinKelvin Joe Inman
Kelvin obýval stanici Swan společně se svým partnerem Radzinskim, ten ale v bunkru spáchal po čase sebevraždu. Kelvin zde byl sám až jednoho dne zachránil Desmonda a udělal z něj svého nového parťáka. Sám ovšem plánoval uprchnout na jeho lodi, kterou tajně dlouhé měsíce opravoval. Když to Desmond zjistil, poprali se a Kelvin nešťastně zemřel po pádu na skálu. Kelvin je také autorem mapy ostrova namalované na bezpečnostních dveřích.
monstrumMonstrum
  • Pilot - vytáhlo pilota z kokpitu a zabilo ho to.
  • Walkabout - Locke se setkal s monstrem, ale přežil to.
  • Hearts and Minds - Boone má halucinaci, kde jeho a Shannon napadne monstrum.
  • Exodus I a II - pronásleduje výpravu k lodi Black Rock. Zaútočí na Locka, snaží se ho odtáhnout, ale je zahnáno dynamitem.
  • The 23rd Psalm - Charlie a Eko se setkávají s monstrem. Monstrum "skenuje" paměť Eka.
  • The Cost of Living - Monstrum se opakovaně zjevuje Ekovi jako jeho bratr Yemi. Následně Eka zabíjí.
  • Expose - Zvuk monstra je slyšet těsně před tím, než pavouci kousnou Nikki a Paola.
  • Left Behind - Monstrum pronásleduje Kate a Juliet a skenuje je. Když Juliet aktivuje ochranný sonický plot, monstrum se o něj zastavuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.