Ztraceni zadní část letadla

15. srpna 2007 v 10:10 | viper
ana-luciaAnna Lucia
Ihned po havárii se stala Ana-Lucia nepsanou vůdkyní druhé skupiny, která se díky nájezdům ze strany Druhých stávala čím dál tím menší. Její vrozená nedůvěřivost stála také u konfliktu se zajetím Sawyera a dalších po havárii voru, kdy byli omylem považováni za Druhé. Celá záležitost se poté vyřešila a druhá skupina se vydala do tábora prvních, těsně před setkáním Ana-Lucia zahlédla někoho v džungli a vystřelila v domnění, že jsou to Druzí. Jenže to byla Shannon a její nešťastná smrt udělala z Anu-Lucii mezi ostatními vyhnance. To jí svedlo později dohromady se Sawyerem, se kterým se vyspala, ovšem jen proto, že chtěla zbraň použít na zabití tehdy již zajatého Bena. Nedokázala to, brzy poté ji zabíjí Michael jako odvetu za to, kolik ona sama dříve zabila Druhých při jejich nájezdech.
bernardBernard
V době havárie byl Bernard v druhé části letadla na záchodě, proto byl až do setkání obou skupin od své ženy oddělený. Na ostrově nejvíce upoutal tím, že se snažil postavit z kamenů na pláži znak SOS, tak aby byl viditelný například z letadla. Když se dozví, jak ostrov vyléčil rakovinu Rose, pokusů o záchranu zanechá. Spolu s Jinem a Sayidem bránil během bitvy s Druhými původní tábor.
cindyCindy
Cindy patřila do druhé skupiny přeživších a úspěšně přežila všechny pohromy, které druhou skupinu postihly. Když se Sawyer a ostatní vydali s druhou skupinou napříč ostrovem, aby se dostali do tábora prvních, byla Cindy unesena Druhými. O jejím osudu se dlouho nevědělo, až posléze vyšlo najevo, že v pořádku žije mezi Druhými.
ekoEko
zadní části letadla byl Eko jedním z mála, který přežil havárii a následný útok Druhých. Když jednoho z nich zabil, vzal na sebe trest v podobě 40 dní nemluvení. Projeví se až po spojení obou skupin, kde především s Lockem zkoumají své do jisté míry podobné názory a objevují věci pod poklopem. Eko se také snaží pokračovat ve své kněžské praxi na ostrově, pokřtí Aarona a s Charliem společně staví kostel. Jenže před osudem není záchrany - Eko na ostrově nachází letadlo, které kdysi použil jeho bratr k útěku. Snaha vypátrat tajemství ostrova a poučit se z minulosti je marná - Eko je při druhé konfrontaci s monstrem zabit.
libbyLibbi
Libby se těsně po havárii začala starat o ostatní, brzy se skamarádila s Anou-Lucií. Po konfrontaci s přeživšími z voru se starala o Sawyera. Po spojení obou výprav se ihned sblížila s Hurleym (aniž by se nějak projevilo, zda se poznávají z blázince), pomohla také Claire s jejími vzpomínkami na únos. Byla nešťastně zastřelena Michaelem těsně po Aně-Lucii, právě v okamžiku, kdy její vztah s Hurleym nabíral na obrátkách..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andík Andík | Web | 15. srpna 2007 v 10:12 | Reagovat

Ahojik na mym blogu je bleskovka tak ji zkus:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.