507 - The Life and Death of Jeremy Bentham - obsah

19. února 2009 v 16:05 | Radim

Život a smrt Jeremy Benthama


Oficiální obsah epizody není znám, proto nemusí být všechny informace pravdivé!! Přeji příjemné čtení!!


Locke se po otočení kolem ocitá někde na silnici kde ho málem přejelo auto. Později si vezme přezdívku Jeremy Bentham a vydává se plnit svůj úkol v civilizaci, přesvědčit všechny členy Oceanic 6, aby se vrátili na ostrov.


V epizodě se objeví i zahádný pan Matthew Abbadon, společně s Lockem zajdou za Hurleyim do blázince. Locke navštíví i ostatní členy Oceanic 6 (Jack, Kate, ?Sun?, Sayida) a Walta. Když jim řekne že se musí na ostrov vrátit, myslí si že je blázen, Jack mu však později uvěří začne hodně létat letadlem a doufá že havaruje na ten samí ostrov to se mu však nedaří a propadá alkoholu. (viz. 322 - Trough The Looking Glass, 413 - There's No Place Like Home II) Tím však Lockeovo návštěvy nekončí navštíví i Widmora co si ti 2 říkali zatím není známo.Abbadon a Locke navštíví hřbitov a o něčem si povídají, Locke se pak naštve nabere Abbadona na invalidní vozík a hodí ho do kufru od auta. Než se Abbadon stihne sám zavřít Locke ho udeří a zavře ho. Pak někam jede a zahine během tragické autonehody. Na jeho pohřeb přijdou jenom Jack a Ben. Co se stalo s Abbadonem zatím známo není....

Když jsem tenhle obsah vytvářel postupoval jsem podle spoilerů které jsem našel na netu, podle předchozích epizod a podle nového traileru!

Trailer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KoRn nebo Metallica:

KoRn 57.5% (42)
Metallica 42.5% (31)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.