1x07 - Příběh anděla

20. června 2009 v 8:47 | Radim |  1. sezóna
Flashback - před 27 lety

"Připravte sál! Rychle! Krvácí!" Říká doktor. "Už jste volali manželovi že jeho žena měla autonehodu?" Ptá se sestřička doktora. Doktor: "Ne, tak na co čekáte?" Dělejte!"

O hodinu později

"Jsou v pořádku?" Ptá se muž doktora.. Doktor: "Mám jednu dobrou zprávu a jednu špatnou zprávu." Muž: "Mluvte!" Doktor: "Ta dobrá je, že vaše dcera je v pořádku a ta špatná, že vaše žena zemřela. Zemřela chviličku po těžkém porodu." Muž: "Proboha." Rozbrečí se. Doktor: " je mi to strašně líto. Ještě než zemřela, řekla aby jste jí dal jméno Kate."

O týden později

"Kate vstávej dnes je tvůj velký den, jdeš po prvé do školy." "Hned tati." Odpověděla Kate svému otci. Otec: "Tak co si dáš k snídani zlatíčko?" Kate: "Dneska jsem se dobře vyspala tak že sním všechno."

Po dvanácti letech

Kate: "Tohle je nejšťastnější den mého života. Konečně je mi 18. Konečně jsem plnoletá" "Kate pojď sfouknout svíčky" volá na Kate její otec.. Kate: "Už běžím tati.." Kate přiběhne ke stolu s dortem. Sfoukne svíčky a její otec jí předal dar k jejím osmnáctinám. Je to kreditní karta a na ní 1 000 dolarů.

Dnes

Kate skončila na ostrově, když se zřítil let číslo 815 společnosti Oceanic. Během dvou týdnů se seznámila se Sayidem, Sawyerem, Claire, Johnem Lockem a tlouštíkem Hurleyim. Je jedna z těch co obstarává vodu a jídlo a také je jedna z těch co pořád čekají na záchranu, která nepřichází….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.