1x08 - Oko za oko

20. června 2009 v 8:48 | Radim |  1. sezóna


Flashback

"Vaše jméno?" Ptá se žena tlouštíka Hurleyeho.. Hurely: "Jmenuji se Hugo Reyes." Žena: "Dobře pane Reyesy,věděla bych o jednom volném místě v restauraci." Hurley: Dobře, beru ho!!"

Hugo: "Co to bylo za řev?" Sawyer: "Nevím" Později vyjde Sayid a vede i Richarda, kterému vyřízl oko." Přiběhne Kate: "Pro boha, co se mu stalo?" Sayid: "Tomu by jsi nerozuměla." Kate: "No jak myslíš." Sayid přivede Richarda zpět k Ekovi: "Měl jsi pravdu, ten nepromluví!" Eko zůstal jen koukat.

O 2 hodiny později.

"Bene, Bene! Mají Richarda a vyřízli mu oko?" Ben: "Co?? A kdo mu to udělal?" Mikhail: Nevim takovej ten Arab. Jako by nestačilo že už sem přišel o oko já." Ben: "Za jak dlouho jsi schopný sestavit 10ti členný tým?" Mikhail: "Půl hodiny. Ben" Tak na co čekáš? Tohle jim nedaruju. Oko za oko, zub za zub! Svině!"

Flashback
"Lidi, lidi. Tohle je nový kuchař, jmenuje se Hugo. Všichni kuchaři: "Ahoj Hugo." Hugo: "Ahoj, lidi, tak začneme ne?"
Sawyer a Hugo hrají karty. Sawyer vyhrává, protože je to profesionální karetní podvodník. Vypráví si u toho různé historky a kravinky. Hugo Sawyeorovi řekne tu o jeho matce a Sawyer mu řekne tu jak se dostal do vězení.

Flashback

Hugo: "Mami jsem doma, objednej nějakou pizzu, budeme slavit, našel jsem si novou práci. Dělám kuchaře v jedné z místních restaurací." Nikdo se neozývá. Hugo: "Mami jsi doma?" Hugo se jde podívat do kuchyně a jeho matka leží na zemi. Hugo neváhá a volá záchranku.

"Hotovo Bene, můžeme vyrazit." Ben: Máte všechno co potřebujete?" Mikhail: "Ano." Ben: Tak běžte vzhůru do boje!!"

Flashback

Hugo je v nemocnici a zeptá se doktora co se stalo jeho matce. Doktor mu řekne že se nic vážného nestalo, že jenom omdlela a ať se příště ujistí, že je nutné volat záchranku. Hugo naloží svou matku do auta a jedou domů. Hugo: "Mám novou práci." Matka: "to je skvělé a jakou?" Hugo: "Dělám kuchaře v jedné z místních restaurací." Matka: to je báječné Hugo, vždycky jsem říkala že jsi po mě. Celý do vaření. Když přijeli domů, všechno bylo zase v normálu. Hugo se díval na TV a matka si v kuchyni u stolu četla noviny.

Je další den ráno. Benovi kumpáni už dorazili na pláž, jsou ozbrojeni, připraveni osvobodit Richarda a všechny co budou dělat zle zabít!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.