1x09 - Vyjednávání

20. června 2009 v 8:48 | Radim |  1. sezóna


Mikhail vystřelí z pistole a čeká až se všichni probudí. Když se všichni probudí jsou vyděšení a mají otázky typu: "Kdo to je?" Kde se tu vzal?" atd… Mikhail řekne ať pozorně poslouchají.

Mikhailův moudrý proslov: "Tak jo lidi. Moje jméno je Mikhail Bakunin a společně s dalšími jsem si přišel pro Richarda. Když nám ho vydáte možná se domluvíme a nikomu jinému než tomu Arabovi co mu to udělal se nic nestane. A když bude hodný i ten Arab tak ho nezabijeme, ale jenom ho trochu zmlátíme a vyřízneme mu oko, tak jak to on udělal Richardovi. Rozumíme si?

Lidé vůbec neví co si počít. Sayid je někde v tahu a bojí se to říct, protože se bojí že by je za to zabil. Mikhail pořád čeká a začíná být nervózní. Naštěstí se za chvíli objeví muž. Muž jménem John Locke. John začne s Mikhailem vyjednávat: "Sayida ti dát nemůžeme kamaráde." Mikhail: "A proč jako?" John: "Šel totiž někam do džungle a nikdo z nás neví kam. Kdo ví třeba vás uviděl a šel se schovat." Mikhail: "Dobrej vtip, máš štěstí, že mi líbil, proto tě teď nezabiju. Jak že se to jmenuješ?" John: "Jmenuji se John Locke. Ty jsi Mikhail, že?" Mikhail: "Ano Johne Locku, přesně tak."

John Locke měl pravdu. Sayid se probudil o něco dříve a spatřil Mikhaila a další jeho lidi, jak jdou na pláž. Sayid běží džunglí ke své skrýši, kde má svou zbraň. Vezme ji a běží na pláž zachránit situaci. Cestou o všem narazí na menší problém. Toma. Jednoho z Mikhailova týmu. Sayid neváhá, vytahuje zbraň a Toma zastřelí. Mikhail a ostatní lidé výstřel slyšeli. Mikhail posílá 2 své lidi, aby to prověřili.

Mikhail: "Modlete se aby ten kým prošla kulka, byl váš kámoš Sayid! Jinak někdo z vás špatně dopadne! A teď mi sakra dejte toho Richarda!!" Kate promluví: "Dobrá, dobrá. Když ti dáme Richarda necháš nás být a opustíš tuhle pláž?" Mikhail: "Jo, ale až po tom co mi dáte toho Sayida!" Kate: "to chceš být stejný zvíře jako on?" Mikhail: "Možná" Z džungle se ozve další výstřel. Mikhail: "Tak jo. Už to mám. Rozhodnu se podle toho, kdo vyjde živej z džungle!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.