2x01 - Uvnitř ničeho

21. června 2009 v 10:12 | Radim |  2. sezóna


Muž s delšími hnědými vlasy, prochází kamennou chodbou a za ním další 2 muži mu míří na záda. Jeden z mužů: "Tak pane Desmonde, za to že jste v kročil na náš ostrov budete po celý svůj život, vězněn tady. Přežívejte si jak chcete a nebo rovnou chcípněte." Desmond: "A proč vždyť jsem nic špatného neudělal." Muž: "Drž hubu! Pojď přikryjeme ho poklopem a zavřeme ho tu!" Desmond: "Nééééééé!!!!!"

John: "Zajímaví příběh. Tak že takhle si se sem dostal?" Desmond: "Ano." John: "Jedna věc mi ale vrtá hlavou." Desmond: "A jaká." John: "Jak si tu přežíval?" Desmond: "V zemi jsem našel pramen vody a jedl jsem krysí maso." Claire nám trošku zezelená. John: "Tak že si tu byl jen tak zavřený uvnitř ničeho?" Desmond: Dá se to tak říct." John: "A jak dlouho jsi tady dole a jak si se dostal na ostrov?" Desmond: "3 roky a jak jsem se sem dostal? To je na dlouho." John: "Dobře." John řekne Claire, že už je nejvyšší čas jít. A zeptá se Desmonda jestli nechce jít taky. Desmond: "Já kdybych vyšel tak mě zabijou." John: "Neboj nikdo to nezjistí." Desmond: "Tak dobře jen si zajdu pro pár věcí.

Claire a John čekají na Desmonda. Oběma se ale na Desmondovi něco nezdá. John dá Claire jeden ze svých nožů. Claire si ho pochopitelně vezme. Claire: "On se celý o toky živil krysím masem?" John: "Nevím asi jo." Desmond vlítne k Johnovi a Claire s pistolí v ruce: "Ani se nehněte a lehněte si na zem!!" Claire a John udělají co jim Desmond řekl. Svázal je a hodil je do takové malé komůrky. Claire se dostane k noži a rozváže se. Po té rozváže i Johna. Dostali se z provazů. Ale jak se dostanou ven s komůrky? John vykopne dveře a napadne Desmonda ze zadu. Desmondovi vypadne pistole z ruky vezme ji Claire. Dá jí Johnovi. John Desmonda sváže a bere s sebou ven.

Lidé se pomalu začínají scházet na pláži. Už chybí jenom John, Kate, Claire, Eko a Jack. Začínají kopat díru, do které pak položí Sayidovo tělo. Kate řekne Mikhailovi ať stáhne všechny své lidi a vrátí se tam odkud přišli. Mikhail odmítá, ale pak mu Kate řekla, že má jeho pistoli a že jestli je nestáhne, tak ho zabije! Mikhail své lidi stáhne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.