2x02 - Pohřeb

21. června 2009 v 10:13 | Radim |  2. sezóna
Lidé nesou Sayidovo tělo do díry. Sawyer se jenom smutně díval, protože si se Sayidem dobře rozuměli. Hugo pronese o Sayidovi pár vět a odchází. Ostatní lidé jeho tělo zahrabávají. Tím pádem je Sayidův příběh uzavřen. Hugo jde za Sawyerem a ptá se ho, jestli neví co se stalo s těma co se ještě nevrátili. Sawyer neví, tak se rozhodnou po nich trošku podívat. Po chvilce narazí na Kate, která nese s sebou nese svázaného Mikhaila.

Když přijdou na pláž, Sawyer začne Kate hned vyzvídat, co se stalo a tak. Hugo jenom kouká, protože neví, co by řekl. Kate mu řekne do detailu vše, co se stalo. Sawyer na to jenom kývne a řekne dobrá. Otočí se a nečekaně skočí po Mikhailovi. Vypadá to, jako by z něj chtěl vymlátit duši a taky že chtěl. Kate s Hugem se ho snaží zastavit, ale marně. Sawyer toho nechá, až když je Mikhail mrtev. Sawyer z něj vymlátí duši a odchází. Kate se zeptá Huga,co se Sawyerovi stalo a Hugo jí řekne, že ho vzala Sayidova smrt.

Flashback

Sawyerovi právě probíhá soudní proces. Je nervózní. Konečně se dozví, jak to všechno dopadlo. Soud uznal obžalovaného vinným! Soud chudákovi Sawyerovi, přidělil 8 let ve vězení s maximální ostrahou! K výkonu trestu nastoupí ihned!

Kate jde za Sawyerem. Povídá mu: "Už vím pro jsi ho zabil." Sawyer: "Nevíš nic!" Kate: "Ale vím." Sawyer: "No tak jo! Proč teda." Kate: Byl jsi se Sayidem kamarád, vzala tě jeho smrt. Hugo mi všechno řekl. Sawyer: "No jasně, když to ví Hugo, vědí to všichni!"

Flashback

Sawyer prochází branou. Když ho dozorce odvede do jeho cely, už tam na něj čeká jeho nový spolubydlící a vřele ho přivítá: "Ahoj kamaráde, vítej ve svém novém domově. Ve věznici zvané Růženka."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.