2x05 - Benova temná minulost

21. června 2009 v 10:15 | Radim |  2. sezóna
Ben se prochází v DHARMA vesnici a vidí, jak hlavní velitel Dharmy nechává zavřít jeho rodiče, někam do podkroví, kde nebudou mít vodu ani jídlo a nechají je tam umřít. Ben nemůže nic dělat. Je ještě moc malý. Je mu teprve 9 let. Začíná brečet a utíká někam hodně daleko z vesnice.

Když Ben utekl, tak ho všichni hledali. Museli totiž rozhodnout, co s ním bude, až jeho rodiče tam dole umřou. Malý Ben utíká, jak nejrychleji může. Narazí na někoho v otrhaném obleku a bez bot. Není to Richard ani nikdo jiný z těch které už známe, ale někdo, kdo u domorodců, už dávno není. Jmenuje se Charles Widmore.

Charles: "Co tady děláš a kde ses tu vzal?" Ben: "Ti lidé z Dharmy mi zabijí rodiče." Charles: "A proto si utekl?" Ben: "Ano." Charles: "Dobře a můžu ti nějak pomoci?" Ben: "Ano pane." Charles: "A jak?" Ben: "Pomůžeš mi osvobodit rodiče?" Charles: "Mám pro tebe něco lepšího kamaráde." Ben: "A co?" Charles: "V našem táboře máme bombu. Akorát tak velkou, aby zničila jednu vesnici a nic víc. Chlapče tohle je tvá šance, můžeš jim oplatit to co oni udělali tvým rodičům." Ben: "Dobře. A můžu potom zůstat u vás." Charles: "Jasně. A jak se vůbec jmenuješ chlapče?" Ben: "Já se jmenuji Ben."

Asi o měsíc později Ben s Charlesem a dalšími opravdu tu bombu použili. Dharma vesnice zmizelo z povrchu zemského a Ben se přidal k domorodcům. O pár let později Charles zemřel a Ben se stal jejich novým vůdcem. Od té doby, co přišel Ben o oba svoje rodiče, je to takový nesnesitelný parchant.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.