2x10 - Sen

21. června 2009 v 10:19 | Radim |  2. sezóna


2x10 - Sen I

Ekův sen

Ekovi se zdá o Sayidovi a říká, že ho musí najít v jedné chatrči. Eko ale neví, kde ho má hledat. Sayid mu říká: "Přijď za mnou do chatrče musíme si promluvit. Dám ti instrukce, co musíš pro ostrov udělat. Chatrč je na půl rozpadlá a uprostřed džungle. Víc ti říct nemůžu"

Eko se probudí vezme hůl a vydá se za svým snem. Má jen jeden problém a to ten, že vůbec neví, kde má hledat. Však on si poradí.

John tam uvnitř ničeho uhodí Bena a odnese ho do nějaké hnusné komůrky z pavučinami. Ostatní lidi se ho ptají, kde se tu tak najednou vzal atd. John odpoví, že neví a že se to bude snažit co nejrychleji vyřešit.

Ekův sen

Ekovi se o5 zdá o Sayidovi. Sayid mu říká: "Vždycky když usneš, tak tě navštívím a řeknu ti co a jak. Ta chatrč je několik kilometrů na východ, tak že se vydej tudy."

Eko se probudí uprostřed noci. Nic není vidět, ale on jde i tou hustou tmou, jak mu řekl Sayid na východ.

Pod poklopem John přivede Bena mezi ostatní a vyptává se ho: "Tak kamaráde… Neřekneš nám, jak se jmenuješ?" Ben: "Jmenuji se Wiliam Shakespeare kamaráde." John se naštve a jednu mu flákne: "Chci pravý jméno! A nehraj si se mnou!" Ben: "To je moje pravý jméno." John se naštve ještě víc a Bena přiškrtí. John: "Máš poslední šanci!!" Ben: Dobře, dobře.. Jmenuji se Henry Gale." Ben schválně neřekl své pravé jméno. To by pro něj nebyla pak žádná legrace.

Ve vesničce mají Kate a Sawyer problém! Danielle jim nevěří, že jsou z letadla. Přesvědčí jí až Sawyerův proslov, že s domorodci také válčili. Danielle je tedy upálit nedá, ale nepustí je z vesnice! Odvede je někam a tam po nich chce, aby jí všechno do podrobna vylíčili.

Eko jde na východ, jak mu řekl Sayid, ale stále nikde nic. Je unavený tak si odpočine. Pokusil se usnout, aby dostal ze Sayida další informace. Dlouho se mu usnou nedařilo, ale nakonec se mu to přeci jen podařilo.

Ekův sen

Tentokrát se Ekovi nezdá o ničem novém. Sayid mu jenom řekne, že má jít ještě pár kilometrů na východ a pak že mu dá nové instrukce. Ještě mu řekne, že Jack to schytal také.

Eko se probouzí a jde dál na východ. Po cestě narazí na skálu. Tam už na něj čeká Sayidův duch. Sayid: "Tak Eko… Musím ti pogratulovat! Dostal jsi se až sem! Teď tě čeká předposlední úkol a to ten, že musíš vylézt na tu skálu a tam je chatka. V té chatce, na tebe budu čekat a řeknu co a jak." Eko: "Rozumím." Sayid: "To jsem rád." Eko tedy leze na tu skálu.

Ve vesničce Sawyer a Kate řekli Danielle do podrobna, co se jim stalo, během jejich pobytu na ostrově. Danielle jim uvěří, ale odejít je ještě nenechá. Musí se poradit s ostatními, co s nimi udělají. Sawyer a Kate zkouší utéct! Utíkají hodně rychle, ale oni je chytí. Danielle o5 začíná o nich pochybovat.

Eko leze na skálu. Teď málem spadl, ale naštěstí se chytil. Když vyleze, ta chatka tam opravdu je! z té chatky vylízá Sayid a říká: "Eko, kamaráde! Mám z tebe obrovskou radost! Jsi tady! A to je teď to hlavní! V chatce je muž, jménem Jacob. Ten ti řekne, co se s ostrovem za chvíli stane! Po té ti řekne co máš udělat, abys dal věci do pořádku. Rozumíme si?" Eko: "Ano, jdu na to!" Eko vstoupí do chatrče.

Pod poklopem stále probíhá křížový výslech. Ben nechce Johnovi na nic odpovídat! John ho za to mlátí, jako psa! Ben už má hubu celou od krve, ale on se radši nechá zabít, než aby něco řekl! Po dlouhém mlácení z Bena konečně něco vyleze: "Tak jo! Nejmenuji se Henry Gale, ale Benjamin Linus! Prosím! Všechno řeknu! Hlavně mě už nemlať! Prosím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.