205 - Další do party

27. července 2009 v 18:10 | Radim |  2. řada
Krásné sluneční ráno a já kutím plán, jak ukradnout nějaký člun a utéct s babičkou. No je to jako vždy velká sranda. Jediný problém je, že mi právě začíná pracovní doba. Zase jdu krmit ty malé hezké kočičky a pejsky. Ne! Tentokrát to není pes ani kočička! Dokonce ani had ne! Je to sloník! Že bych mu dal myšičku? Ne! Mám mu donést kýbl buráků! Ha! To bude prdel pozorovat ho, jak to žere! Haha! No nic vracím se zpět a zastaví mě nějaký malý kluk. Není z našeho letadla, ale nejspíše bude patřit k nim - k teroristům. Něco mi povídal, ale já mu nerozuměl. Zřejmě to nebylo nic pěkného, protože mu začali kapat slzy. Zkusil jsem na něj mluvit anglicky a on mi rozuměl! Když jsem se ho zeptal. Co se stalo, řekl mi, že ho ti parchanti týrají! To nemůžu nechat jen tak! Napadá mě jen jedna možnost a to ta, že ho přizvu k našemu útěku!Tomu klukovi jsem zatím řekl, že se mu nějak pokusím pomoc. Usmál se na mě a hned měl lepší náladu! Super! To je jen dobře! Jdu za babičkou a řeknu jí o tom klukovi. Když jsem jí řekl, co tomu chudákovi dělají, chtěla za ním babička osobně zajít vzít ho a utéct hned teď! Jenomže to nepůjde! To se musí promyslet! Řekl jsem jí to a sedla si na prdel! Šel jsem požádat lamáky, jestli by mě nevzali do toho přístavu. Odpověď byla rána do obličeje. Došlo mi, že to znamená ne. Tak jsem šel k sobě do dílničky a pracoval na plánu k útěku!

Jdu ven a tam je zase ten malý kluk. Řekl mi že ví o našem plánu k útěku a že také ví, ž ho chci vzít s sebou. Prý nás poslouchal. Došlo mi, že když nás může odposlouchávat malý kluk u babičky v pokoji, tak musím najít něco lepšího! Nějakou lepší místnost, kde by nás nikdo neslyšel! Problém je v tom, že vůbec nevím, kde mám hledat. Ten malý kluk je samé překvapení! Vede mě někam, kde to už dobře znám. Zavedl mě do místnosti číslo 753! Ten kluk je génius! Mě by to teda nenapadlo!

Uspořádám schůzi. Svolám všechny členy a to jsem já, babička a ten malý kluk. Když jsme kompletní odvedu je oba do té místnosti číslo 753. Jsem úplně nadšený z toho, že plán pak budu muset říkat dvěma jazyky! Ten kluk česky nerozumí a babička, ta ještě anglicky všemu nerozumí. Dáváme hlavy dohromady a pracujeme na našem super plánu, jak vypadnout. Říkám jim, ať dají návrhy, ale oba mlčí. Tak je to zase na mě! Super! Tak jo! Musíme přizvat ještě někoho, ale koho? Zeptám se kluka, jestli se tady mezi těmi blby najde nějaký normální člověk. Kluk mi řekne, že by se možná jeden našel! Neváhám a říkám mu, ať mě k němu zavede!

Jdeme a jdeme, až na konec dojdeme. Pravda! Ten lamák nevypadal vůbec zle! No nic! Jdu na věc a zeptám se ho, jestli se mu dá věřit.
"Promiňte pane, ale dá se vám věřit?" Slušně jsem se zeptal.
"Ano, máte s něčím problém?" Slušně mi odpověděl.
"Chystám útěk z ostrova a k plánu potřebuji někoho z vašich lidí a nikomu tu nevěřím, ale tady kluk říkal, že vám se věřit dá."
"Zbláznil ses a jak to asi chceš provést?" Vykřikl na mě, až jsem se lekl.
"Ukradnout jeden z vašich člunů a potřebuji vaši pomoc!!" Zdvořile jsem mu řekl.
"A padej smrade! Ať už tě tu nevidím! A že nejsem hajzl, tak nikomu neřekl, co jsem se právě dověděl. Jdi padej!" Křičel na mě a my s klukem jsme se tak lekli, že jsme utekli fakt hodně rychle. Tak to by bylo podělaný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BarQa BarQa | Web | 27. července 2009 v 18:12 | Reagovat

hezu blog fakt nema chybu

2 Reklamný blog Reklamný blog | Web | 27. července 2009 v 18:12 | Reagovat

Dobrý deň!

Sme tím blogu reklamny.blog.cz

Náš blog sme založili, aby sme pomohli ostatným blogerom zbaviť sa nežiadúcich reklám!

Reklamny.blog.cz slúži ako miesto pre vaše reklamy a tiež ako zvyšovač návštevnosti vašich blogov. Môžete ho jednodúcho používať aj vy!Ak nechcete mať svoj blog zasypaný reklamami typu "hlasuj za mňa", "u mňa je súťaž", "pekný blog, pozri si môj" a podobnými, nemusíte si už vytvárať rubriku na REKLAMY. Stačí, ak si do menu dáte odkaz ako keby na rubriku REKLAMY, ale URL adresa bude:

WWW.REKLAMNY.BLOG.CZ

Takto postupne vymyznú reklamy z vašeho a z ďalších blogov a budú sústredené na našej stránke.

Ide o pomoc blogerom, ktorých otravujú všetky takéto reklamy.

Ak budete potrebovať hlas, zvýšiť návštevnosť, ak budete zháňať súťažiacich do vašich súťaži, kľudne sa nám ozvite na náš blog a náš tím vám rád pomôže!

S pozdravom  REKLAMNY.BLOG.CZ

3 Krek Krek | Web | 27. července 2009 v 18:14 | Reagovat

Vyměníme ikonky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.