206 - Plán B

27. července 2009 v 18:10 | Radim |  2. řada
Potom co nám ztroskotal plán s "hodným" lamákem, máme fofr! Nemůžeme vymyslet nový plán! Seděli jsme nad tím celou noc, ale na nic jsme nepřišli! Ten kluk mi právě řekl, že je tu možná ještě jeden člověk, který je celkem normální, ale po tom co předvedl ten první, nevím jestli to má cenu zkoušet. Pak z toho malého vypadlo, že je to ženská! To jsem hned změnil názor! Ženský jsou lepší než chlapy! No nic ten malý mě tam opět bude muset vzít! Tak mě tam tedy vezme! Cestou mi ještě řekl, že tady učí děti, základním znalostem. No super! Škola začíná!Konečně jsme ji našli! Řeknu jí, že potřebuji pomoc a ona mi odpověděla, že je mi ochotna moc s čímkoli. Když jsem jí řekl o útěku, tak mi řekla, že sama chce utéct, tak že super! Dáme hlavy dohromady a už to nějak dopadne! Teď z ní vypadne, že už to plánuje 2 roky! Prý má dokonce i svou dílničku, kde kutí plán. Společně dojdeme pro babičku a stěhujeme se do úplně nové dílničky! Super!

Ta chytrá paní má ve své dílničce dokonce i tabuli a na tabuli má zaznamenány všechny své pokroky. Dokonce má i deník a v tom nějaká čísla. No jo no fyzika nikdy nebyla mou silnou stránkou. Zeptám se ženy jak se jmenuje a ona mi odpoví: "My name is Elizabeth and you?" Já slušně a zdvořile odpovím: "Hi Elizabeth my name is Radim." No tak to by bylo. Mimochodem ten malý kluk se jmenuje Sam.

Tak že, paní Elizabeth nám vysvětluje, co zatím vymyslela. Když domluví je mi do breku z toho, co vymyslela a to je to učitelka! Poznala, že se mi její plán moc nezamlouvá, tak přešla na plán B! Ten už byl lepší a promyšlenější! Jenom by mě zajímalo, co ji vede k útěku. Její plán zní: "Mám tu své lidi, co mi jsou ochotni v útěku pomoci. Jeden z mých lidí nás tam propašuje a další bude čekat už na člunu. Naloží nás a pojede. Nejvhodnější bude, když se zrovna bude převážet nějaké zboží, či něco jiného." Myslím si, že je to celkem dobrý plán. Tak že teď se půjdeme vyspat a další den si řekneme další detaily našeho plánu!

V noci mě probudí nějaký křik. Jako když někdo někoho silně řeže. Kouknu se z okna a tam je chlap s maskou vřískota a mlátí jednoho z lamáků železnou tyčí! Když z toho chudáka vymlátí duši, tak utíká do džungle. Je zvláštní, že si toho nikdo nevšiml. Probudím se a byl to jenom sen! Podívám se z okna a nikdo tam nebyl. Kouknu se na hodiny a je 10:32. Zase se snažím usnout a slyším, jak z džungle někdo vychází. Ach jo! Proč musím bydlet tak blízko! No nic kouknu se z okna a tam je chlap s maskou vřískota! Najednou se změnil i čas na hodinách a je přesně 0:00!!!

Další den jdeme do dílničky kutit plány. Řeknu babičce, co se mi zdálo a co jsem viděl. Ona mi ale řekne, že se celou noc koukala z okna a že tam nikdo nebyl! Čas byl prý také pořád stejný! Nechápu! Byl to snad jen sen? Ne! Sen bylo to, jak vřískot mlátil toho chlapa železnou tyčí! Co se to tu sakra děje?! Je to zvláštní! Musíme náš útěk urychlit! Když konečně dorazí Elizabeth, řekne nám 2 zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou! Ta dobrá je, že ví kdy se odváží nějaké to zboží. A ta špatná? Ta špatná je, že se odváží až za měsíc!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.