207 - Právě teď

27. července 2009 v 18:11 | Radim |  2. řada
Jak to tu mám sakra ještě měsíc vydržet?! Když mi nějak vysvětlíte toho vřískota, tak budiž, ale jinak ne!! Hm! Prostě se to musí nějak urychlit! Ale jak? Hm? Prostě to chce vymyslet jiný plán! Když máknu za týden - 2, jsem pryč! Á nebo ať mi dají jiný dům! Teda byt. Vždyť je to jedno! Měsíc to vydržím, ale ať hodně rychle ubíhá!O měsíc později

Sedím na posteli a čtu si knihu. V tom mi někdo zaklepe na dveře. Je to Elizabeth a říká: "Je čas jít!"
"Dobrá." Odpovím a společně odcházíme k celému týmu!
Jen tak se mi honí hlavou, co bude s tím klukem, až odtud vypadneme! Já se ho teda neujmu! Když dojdeme k týmu tam už má Elizabeth svého člověka a ten nám řekne, jak to bude probíhat a kterým člunem vypadneme! Super! Tak nás odvede do toho jejich super a tam už je připravený člun! Ano člun! Jsem tak rád, že ho vidím! Láska na první pohled! Ach! Já snad omdlím! No nic zpět k věci. Jdeme do člunu, ale máme velký problém! Celé to byla past! Lamáci o našem plánu věděli a nachystali na nás past! A co je horší, že to řekli ti, co měli pomoci Elizabeth s útěkem! Jsou to jenom s prominutím svině bezcitný! Jako ale to se nedělá! Nezbývá nám, než utéct do džungle a tam se ztratit! No tak jdeme na věc! Utíkáme, jak můžeme, ale máme to hodně těžký! Oni po nás totiž střílejí! Ale to se taky nedělá! Střílet na neozbrojené, to je opravdu vrchol! Zazněl výstřel a Elizabeth leží postřelená na zemi! Vypadá to, že je na tom dost zle! Vracím se k ní a její poslední slova zní: "Můj deník! Vezmi si ho! Bude se ti hodit!" A tím Elizabeth zemřela! Taková dobrá ženská! Tolik nám pomohla a dopadla nejhůře! Ale co je horší, ten kluk už nemůže! Vezmu ho tedy do náručí a utíkáme! Jenže nás chytí a tím pro nás plán B končí!

Momentálně trčíme v jejich cele! Bez vody a bez jídla! Oni nás tu nechají chcípnout! A to se nedělá! Ten kluk už nemůže! Vypadá to, že právě on zemře, jako první na vyčerpání! Je to s ním zlé! Máme jen jednu možnost! A to utéct! Jenomže je problém s tím, jak to udělat! Před celou hlídají nějací lamáci! Jedině… Že bych si počkal až budou spát! V noci a vylezu nějak horem! Teda vylezeme! Ten kluk totiž potřebuje vodu a já na tom také nejsem zrovna nejlépe! Pořád se mi v hlavě promítá smrt Elizabeth a ta zpráva, že si mám vzít její deník! Ach bože! Svět je tak nespravedlivý!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.