208 - Deník

27. července 2009 v 18:12 | Radim |  2. řada
Do naší celičky přijde lamák a říká, že jestli se bude ještě něco podobného opakovat, tak nás fakt nechají chcípnout! Všem se nám ulevilo a myslím, že nejvíce tomu klukovi. Jsme rádi, že nám dají ještě jednu šanci. Všichni jdou do svých domovů, jen já do bývalé dílničky Elizabeth. Musím totiž najít ten její deník! Zajímalo by mě, v čem se mi bude tolik hodit. Že by tam byl plán, jak se oddut teleportovat?Hledám, hledám, až na konec najdu. V deníku je toho hodně, ale co všechny ty klikyháky znamenají? Hm? Ach bože! Ta fyzika nebo co! Moment! To není žádná fyzika! Je to psáno jejím jazykem! Ne ona vlastně nebyla terorista. Vypadala jako jejich velký kápo úplně normálně. Byla bílá! Ono je to psáno anglicky!!!!!!!! Jediný problém je, že píše jako doktor. Ale proč to nepsala jejich jazykem, ale anglicky? Nejspíše chtěla, kdyby se toho nějaký lamák zmocnil, tak aby nerozuměl. Nebo to nepřečet. No nic beru deník a jdu zpět do svého "domovu".

V mém krásném kutlochu je trošku bordel! Jako by se tu někdo přehraboval! Všechno je vzhůru nohama! Ale já nic nepotřebuji. Mám svůj deník, dříve deník Elizabeth a víc nepotřebuji! Vlastně ano! Chtělo by to lupu, která tady taky někde byla! Musím jí najít, abych pomocí té lupy rozluštil alespoň jednu písmenko. To nebude problém. Hledat se mi to nechce, tak jdu za babičkou. Ta bude mít.

Sehnal jsem si lupu a něco málo jsem rozluštil. Nedává mi to smysl. Podle mě žádný útěk nemá smysl! Když nás chytí, tak zemřeme! Když nás nechytí, tak se stane něco jiného! Kde teď jsou asi Paul a Kelly a ten černej.

Paul, Kelly a ten černoch byli zaneseni zpět na ostrov, ale bylo jim divné, že tam nikdo není. Jen prázdné stany a zbytečnosti, co lidi s sebou nechtěli tahat. Jdou se po nás podívat! Jdou do tábora lamáků. Doufám, že na ně budou alespoň hodní až se objeví! Konečně se zase uvidím s Kelly a Paulem! Zase stará dobrá ostrovní rodinka! Všechno bude o pět skoro v normálu! Jo! Ale chci domů a do útěku se mi nechce.

Jsem venku na čerstvém vzduchu a kochám se pohledem na ty krásné skály! Kouknu se na kopec a tam byli Kelly s Paulem! Ten černej taky, ale ten mě nezajímá! Vůbec mě nezajímá! Neváhám a okamžitě se za nimi rozběhnu! Oni se také rozběhnou a rodina bude opět po hromadě! Nejdřív obejmu Kelly potom Paula a toho černocha taky. Zeptal jsem se jich co se stalo a oni mi to řekli. Tak že opět podobné dobrodružství, jako u ztracených! No jo, ale kde budou bydlet! Kelly se zeptám jestli chce bydlet u mě. Ona řekne že jo, tak že super! Bude sranda! Paul šoupneme k babičce hehehehe.

Svět není tak zlý. Kelly bydlí teď u mě, Paul u babičky a ten černoch ať si poradí, jak umí. Nastává opět období klidu a míru. S Kelly si povídáme o naše dobrodružství, co jsem zažili, když jsme se neviděli. Paul s babičkou popíjí kafe a rodina je opět pohromadě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.