209 - Dva příběhy

27. července 2009 v 18:12 | Radim |  2. řada
Já a Kelly si v poslední době hodně rozumíme! Povídáme si o všech množných kravinách a pak se těm kravinám společně smějeme! Ona je holka, kterou jsem hledal! Je s ní sranda a nechová se jak malá! Nedělá do ema a ani se ještě nemaluje, jak některý dilinky od nás ze třídy! Kelly je prostě super! Mám jí rád a doufám, že se náš vztah bude vyvíjet i na dále! Prostě pro Kelly cokoliv! Dostal jsem nápad! Napadlo mě, že by jsme si s Kelly mohli říct nějaký příběh z našeho života. Ona souhlasí, ale musím začít já!Já nemám zrovna štěstí na holky. Vždy, když se mi nějaká líbí je buď vypatlaná, emo či namyšlená hoperka. Takový tipy holek přímo nesnáším! Ale jednoho dne se na mě usmálo štěstí! Seznámil jsem se s jednou pěknou holkou, co byla celkem pěkná a měla stejný názor na muziku. Poslouchala hlavně SlipKnoT, což mě vyhovovalo. Měli jsme celkem pěkný vztah. Měli jsme se rádi. Ale pak jsem letěl s babičkou do Kanady a pak zpět a už jsem ji nikdy neviděl! Celou dobu jsem na ní myslel! Než jsem se seznámil s Kelly. I potom co jsem se s Kelly seznámil, jsem na ni musel pořád myslet a myslím i teď!

"To je mi líto, že už si se s ní nikdy neviděl." Ještě slušně řekla Kelly
"Jo to teda je… A teď je řada na tobě." Řekl jsem já
"No tak dobře." Odvětila Kelly

Jednou, když rodiče Kelly odjeli na noc pryč, pozvala si domů kamarádku, protože se bála spát v noci sama. Než šli spát, tak se dívali na televizi a byli na netu. Když šli konečně spát, slyšeli nějaké zvuky. Jako by u Kelly doma někdo chodil! Hrozně se báli vstát a podívat se tam. Když konečně našli odvahu podívali se na hodiny a bylo 6:30 a zjistili, že se vrátili rodiče Kelly. Jenom šli pozdě spát.

"Vtipný příběh." Říkám s úsměvem na tváři.
"Taky si myslím. Nechápu, jak jsme mohli tak dlouho vydržet nespát." Odpovídá s úsměvem Kelly.
Naše romantické povídaní vyruší babička a říká, že se musíme jít rychle na něco podívat. Tak tedy jdeme a babička nás zavede někam ven před křoví a co tam nevidíme! Byl tam…

Pokračování příště……..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 okinka okinka | Web | 27. července 2009 v 18:13 | Reagovat

ahojky klikneš pls na web je to pre mna velmi dôležité moooc díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.