SNP - 1. díl - Pilot

27. července 2009 v 12:59 | Radim |  1. řada
Letíme s babičkou s Kanady. V letadle sedí hlavně Kanaďané, sem tam nějaký šikmoočko a najde se i nějaký ten Čech. Jen tak si prohlížím ty cizí tváře a babička spí. Když v tom najednou ji vzbudí silná turbulence. Já se leknu a v duchu už mi běhají myšlenky že budu ztracen.Probudím se v džungli, vůbec netuším kde to jsem. Slyším řev, jdu za ním a vidím několik vyděšených lidí a zbytky letadla. Teď mi došlo že jsem opravdu ztracen.

Hledám a hledám svou babičku, ale ne a ne ji najít. Přijde ke mně nějaký chlapík začne něco žvanit já mu odpovím: "Exuse me, my Englis is very bad." Uslyším někoho jak volá o pomoc. Jdu za tím hlasem a byla to moje babička. Díky bohu že jsem ji našel. Vezmu ji k ostatním a babička se mě ptá kde to jsme. Já ji odpovím: "Vletěli jsme do silné turbulence, pak jsem se ocitl v džungli na tomhle ostrově, víc si nepamatuji a většina lidí tu mluví anglicky tak že jsme v hajzlu na dvakrát"

Na pláž přijde na návšťevu divoké prase, většina lidí zpanikaří a utíká. Já zůstal v klidu, protože vím že se najde nějaký ten Bivoj, který divočáka skolí. A měl jsem pravdu, opravdu se našel muž, který divočáka skolil. Zapíchl do něj nůž a pravil: "Hi, my name is Paul."

Druhý den pořád čekáme že se někde objeví nějaká záchrana, ale nikde nikdo. Čekáme tak 3 dny, 5 dní, týden a pořád nikdo. Až sedmé noci se objevili nějací lidé, ale nebyli to ti co nás chtějí zachránit, ale ti co nás chtějí unést. Vzali si 6 lidí, všichni byli vyděšeni, báli se usnout, včetně mě.

Další den babičce vyprávím celý seriál Ztraceni a babička se začne klepat hrůzou. Dvě noci se nic nestalo, ale pak se celá show opakovala. Vzali i mě, ale statečný muž Paul me zachránil. Začal jsem se bát ještě víc, proto jsem si dal věci blíže k Paulovo stanu. Vyrobil jsem si zbraň a čekám na další dobrodružství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu???????

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.