SNP - 10. díl - Beznaděj

27. července 2009 v 14:41 | Radim |  1. řada
Teď mi došlo, že než dojdu na pláž, můžou s Paulem dělat nějaké nekalé věci. Musím se tam nějak nenápadně proplížit a prozkoumat to. Bude o těžký. Všude totiž samá budova a samej stan. Paul je v jedné z těch velkých budov. Musím něco vymyslet. Co bych udělal kdybych byl Paul? Hm? Co? No nic musím tam jít a nějak se tam dostat. 3, 2, 1…. Akce právě začíná!!!

Na pláži pokračuje stavba voru. Lidé se už pomalu začínají dohadovat o tom, kdo pojede. Jenže vor byl můj nápad a Paul ho uskutečnil. Takže je to na něm a na mě kdo pojede. V mém případě je jasné, že to nechám někomu jinému. Musím vyřešit co jsou ti teroristé zač, proč unášejí lidi, co s nimi potom dělají a co vůbec dělají tady na ostrově. Babička má strach, že když jsem šel s Paulem, že se mi něco stane, nebo že mi ti teroristé nějak ublíží, ale nemusí, protože když se naštvu, nikdo a nic mě nedokáže zastavit!

Jdu a jdu. Nikdo si mě zatím nevšiml. Už jsem skoro u budovy, kam odvedli Paula. Trošku se bojím, ale to přejde. Musím se pochválit! Dostal jsem se nepozorovaně k budově, ve které drží Paula. Vejdu dovnitř. Teď už jen zbývá najít místnost, kde drží Paula. Musím to zase udělat nepozorovaně, ale to je myslím si jasné. Hm, jak tak jdu, není mi jasná jedna věc. Proč tu pro boha mají zvířata? Jako lvy, tygry a tak? Že by to nebyli teroristé, ale obchodníci se zvířaty? To mi není jasné a nedá mi to spát! Snažím se najít místnost, kde drží Paula. Nemusím říkat, že marně.

Na pláži se nic neděje. Jen to, že se babičce zdá, že jsme pryč už nějak dlouho a to jí nedá spát. Rozhodne se, že požádá někoho o pomoc. I když s její angličtinou si nejsem moc jistý. Každopádně to teď všechno bude pěkně hustý! Jestli se mi podaří zachránit Paula a jestli se babičce podaří nás najít.

Slyším zvuky, jako když někdo někoho mlátí! Jdu za tím, třeba někdo mlátí Paula, nebo Paul, někoho. Přijdu k místnosti, ze které to vychází. Otevřu dveře a tam terorista a na židli do krve zmlácený Paul!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.