SNP - 12. díl - Vzpomínky před smrtí

27. července 2009 v 14:42 | Radim |  1. řada
Cítím, že už se blíží konec a na Paulovi vypadá, že ho cítí také. Nastává pro nás čas beznaděje. Vůbec nevíme, co dělat. Nezbývá než počkat, jestli nás někdo nehledá. Ale pro čekat? Celý svůj krátký, ale super život jsem na něco čekal! Proč bych měl pořád na něco čekat! Mě už čekání nebaví!! Mě ne!! Proč čekat na někoho, kdo stejně nepřijde? Proč? S tím čekáním musím něco udělat! Ale co? Opravdu cítím, že už je konec. Tak si aspoň připomenu 5 nejhezčích okamžiků mého života.

5. nejhezčí okamžik mého života je ten, když jsem viděl na živo skupinu Metallica. Na ten koncert jsem jel se svým strejdou a bratrancem. Cesta to byla dlouhá, ale strejda nám ji krátil tím, že nám Metallicu pouštěl z CD. Když jsme dorazili na místo, vešli jsme do Edenu, kde se koncert odehrával. Když jsme našli svá místa, tak jsme se usadili. Stihli jsme i kousek Machine Head. To byla předkapela. Když konečně dořvali a vypadli, tak jsme asi hodinu čekali, než přijde hlavní hvězda večera - Metallica. Zahráli spoustu známých písní, jako např. Nothing Else Matters nebo Master of Puppets. Když celý koncert skončil, vrátili jsme se do auta a jeli domů. Byl to pro nás zážitek na celý život.

4. Nejhezčí okamžik mého života je, když jsem na ABC vyděl premiéru 5. řady seriálu LOST. Byla to jedna z největších premiér roku 2009. A s tím plně souhlasím. Premieróvý díl 5. řady LOST, byl fakt super. Jmenoval se Because You Left. Česky to znamená: "Protože jste odešli.

3. nejlepší okamžik byl ten, když jsem dostal z ČJ u diktátu 1- a bál jsem se že to bude o hodně horší. Obával jsem se, že dostanu z toho diktátu 5!

2. okamžik. Tohle je okamžik, když se narodil můj brácha. Když se narodil byl nemocný, ale zabojoval a přežil. Sice to sním nebylo vždycky nejlepší, vždyť já sem ani nebyl nejlepší bratr. Vždycky když chtěl jít někam se mnou, tak sem mu začal nadávat a teď toho lituji!! Moc toho lituji! Začínají mi rašit slzy.

1. nejhezčí okamžik mého života ještě nepřišel. Nejhezčí okamžik mého života bude, až se dostanu ze zajetí těch podělaných teroristů a z tohohle ostrova vůbec! Začínám nabírat síly. Nějakým způsobem se rozvážu a teroristu praštím. Zmlátím ho do krve a ještě si na něj šlápnu. Říkám: "Tak tohle byl nejhezčí okamžik mého života, LAMÁKU!" Rozvážu Paula a v tom někdo vtrhne do místnosti. Je to babička. Říká mi, že musíme pohnout. Babička je super! V pravý čas na pravém místě!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.