SNP - 14. díl - Přípravy na boj

27. července 2009 v 14:43 | Radim |  1. řada
Skoro všichni si brousí nože na lamáky, až se zase objeví. Já si dokonce vyřezávám i pěkně ostrý klacek, protože až se zase objeví, nenechám se chytit! Tentokrát to nebude jen Paul, kdo bude všem zachraňovat zadky! Tentokrát se k němu přidám! To bude slast, ten boj s těma lamákama! Všichni musí zůstat ve střehu i v noci, protože je musíme čekat! Jak už jsem řekl! Pošleme je do hlíny!!

Čekám a čekáme, ale nikdo nepřichází! Nic si z toho nedělám oni se dříve nebo později stejně ukážou! Už je noc. Polovina lidí si šla lehnout a ta druhá polovina lidí hlídá, jestli se objeví lamáci. Já jsem mezi těmi co spinkají. Mám příští směnu. Dneska se asi načekáme trošínku déle.

Výměna! Mám směnu! Super doufám, že se objeví, protože jsem fakt dost dobře připravený. Zatím nikdo nejde! Ach jo to je taková nuda! Dlouho, předlouho se nic nedělo, až po pár hodinách čekání… Zafoukal větříček A po další hodině čekání, se to konečně objevili staří známí! Ano je to tak! Jsou tu ozbrojení lamáci! Běží přímo na nás! Skoro nikdo si z nich nic nedělá! Jeden běží přímo na mě! To ale netušil, že brzo doběhne. Prásk! Podřízl jsem mu hrdlo! Asi ho to bolelo! Chudák!

Boj s teroristy pokračuje! Nepoužívají střelné zbraně, ale nože. Nechápu to! Kdyby chtěli, tak nás můžou všechny pozabíjet! "Please! Help me!!" Ozývá se ženský hlas. A sakra! To né mají Kelly! Musím něco udělat! Nesmím dovolit, aby si ji odnesli! To se nesmí stát!! Zakřičím: "Stop!! Dost!!! Pusťte ji!! Vemte si mě a ji nechte jít! Nechte ji jít, vemte si mě!!!! Lamáci Kelly pustili a jdou proti mně! Svážou mi ruce a odvlékají mě! Už po 3.!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.