SNP - 3. díl - Lovecká párty pokračuje

27. července 2009 v 13:01 | Radim |  1. řada
Jsem zmatený. Nevím co mám dělat. Moment! Teď mi došlo, že mi Paul dal nůž! Snažím se k tomu noži nějak dostat, ale nejde mi to. I kdyby se mi to povedlo, tak se nedostanu z místnosti, kde jsou jenom dveře a jedno okno. Všiml jsem si stolu, na kterém leží jedna střelná zbraň. Kdybych se k ní dostal, mohl bych prostřelit zámek. I když to by asi trochu upoutalo pozornost těch chlápků venku. Pomalu mi dochází, že nemáme žádnou šanci se odtud dostat. Nezbívá, než počkat na Paula, ten by na mě na přítele nikdy nezapoměl!

Paul a Kelly mezitím hledají stopu, jak mě najít. Kelly najde otisk boty. Tak se s Paulem vydají mě hledat. Jdou, jdou a jdou pořád dál. Narazí na tábor teroristů, ve kterém drží mě babičku a ostatní lidi. Paul a Kelly si začínají myslet, že narazili na usámu a Sayida Jarraha z LOST. Ne to byl jenom takový malý žertík. Ale co když tam bude Sayidův představitel Naveen Andrews? Ne to byl také jenom takový malý žertík.

Do naší dílničky, přijde nějaký divný šedivý terorista a začne něco brblat tou jeho debilní arabštinou. Já ani babička samozřejmě nerozumíme ani slovo a jsme v prdeli. Zavolá další teroristy. Asi nás budou stěhovat do jiné dílničky. Nemůžeme se dočkat a radostí skákáme5 metrů vysoko!! Já mám v hlavě pořád krásou Kelly. Kdo ví třeba mě pávě teď hledá. Měl jsem pravdu! Podívám se kousek víš a tam na kameni stojí Paul a Kelly! Chvíli jsem se zakoukal, ale po chvíli jsem se stejně musel přestat dívat, abych na ně neupozornil ty teroristy.

Paul vymýšlí plán, jak nás tam odtud dostat. Kelly taky nad něčím přemýšlí. Že by myslela na mě? No to ale asi ne. No i když možná jo. Třeba také vymýšlí plán, jak mě tam odtud dostat. No nic zpět k věci. Paul konečně na něco přišel. Řekl Kelly ať tam na něj počká, že mě a babičku tam odtud dostane. Šel do kempu těch teroristů. Nenápadně se mezi nimi proplížil a sledoval ty co vedou mě a babičku někam do nové dílničky. Nevím jak to ten chlap dělá! On si ho nikdo ještě nevšiml!! Tak jo ti teroristi nás odvedli do jednoho z jejich stanů. Ale je tu další problém! Jak mě Paul odtud dostane když to 2 z těch teroristů hlídají? No něco mi říká, že ten chlápek mě nenechá na holičkách. On je génius! Má vždycky nějaký plán! Děti, toho by jste se měli držet! Ale o5 jsem měl pravdu. Paul skutečně něco vymyslel. Stan byl od jejich lidí celkem daleko, tak že tam byli jenom ti 2 co nás hlídali. Paul vytáhl nůž a nějak to obešel, až se dostal k nim. Oběma podříznul hrdlo. Nikdo z těch teroristů si toho nevšiml. Paul vešel do stanu a rozvázal nás. Ještě dodal, že musíme rychle. Tak jsme šli na to místo, kde na nás čekala Kelly. No a pak jsme se jako šťastná rodinka vydali zpět do našeho tábora na pláži.

Sorry další díly budou později protože sem zmlátil svojeho bráchu a mám od compu vypadnout XDXD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.