SNP - 5. díl - Jeskyně

27. července 2009 v 14:38 | Radim |  1. řada
Jsme s Paulem na lovu, ale nikde nic. Tak se vracíme a cestou narazíme na skálu. Jako ne že by jsme do té skály vrazili, ale že jí vidíme. Skála celkem vysoká a ve skále jeskyně. Paul je zvědavý, tak se tam jde podívat. Já jsem samozřejmě také zvědavý, tak že se jdu také podívat. Narazili jsme na trošku větší problém. Když do jeskyně vejdeme, tak nic nevidíme. Musíme si zajistit světlo. Pochodně, nebo něco takového, ale bohužel nevíme jak. Paul se tedy vydal, zpět do svého stanu pro baterku a mě řekl, abych na něj počkal u skály.

Konečně se Paul vrátil s baterkou a konečně můžeme na průzkum jeskyně. To je napětí! Konečně zase nějaké dobrodružství! To bude sranda! Procházíme tou tajemnou jeskyní a vidíme netopýry. Jaká zábava! No nic. Procházíme chodbou, která vede pořád dál a dál, až konečně narazíme na něco opravdu super! Stojíme ve velké kamenné místnosti, jako kráva!! V tu chvíli mě něco napadlo! Pořád nevíme, kam by jsme se z naší super plážičky přestěhovali. Možná bude nejlepší všechny ty lidi přestěhovat sem!

Běžím a běžím a Paul běží za mnou. Oznámí tu super novinku i ostatním. Lidi si balí věci a všechno k přežití potřebné. Konečně nový domov! Střecha nad hlavou! Co víc si můžu přát!!! Jdeme tou tajemnou džunglí, když v tom si všimnu, že nám zase pár lidí chybí. Chybí nám jeden šikmookej a Paul! Kurva! Řekněte mi, jak takového mastera, jako je Paul mohli unést! No Paul se za mnou a babičkou taky vydal, když jsme potřebovali! Je nejvyšší čas vzít věci do vlastních rukou!! Ještě musím požádat někoho o pomoc. Zeptám se jednoho šikmookého, jestli mi nepomůže zachránit Paula a jeho ohrožený druh. Jenomže to pako mi nerozumělo! Řeknu Kelly, ta už se mnou jde! Ale je tu další problém!! Jí je 16 a mě 14! Potřebujeme ještě někoho staršího! Super! Mám nápad! Vezmeme babičku! No super babička také jde! Ale ještě by se hodil do našeho klubíčku jeden dospělí muž! Půjdu požádat toho černého týpka. No super jde s námi!

Všichni si berou vodu a jídlo a připravují se na velkou akci! Když jsou všichni připraveni můžeme vyrazit, na další loveckou párty! Další problém je, že nikdo z nás neumí stopovat. To tady uměl snad jenom Paul. V džungli je slyšet nějaké štrachání! Ozývá se to z keřů! Napětí stále stoupá! A na konec… na konec z toho keře vyleze starý dobrý Paul a ten šikmooký blb. Nejspíš se byli jenom vymočit, nebo něco takového. To jme zase jednou něco přehnali…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.