Žádný nové vzhled, žádná nová podoba, pouze vzpomínka na mládí a něco málo k tomu :-)

22. října 2013 v 12:01 | xxxx |  Ostatní
Opět vás po dlouhé době zdravím...
v posledním článku byl s velkou slávou slibován nový vzhled a nová podoba blogu... a jak se dalo čekat, opět se tak nestalo. Původně jsem sice chtěl, aby se blog zase pořádně rozjel do starých kolejí, ale prostě to nejde. Už to není ono. Dřív se pro mě jednalo o něco nového, mohl jsem prostřednictvím blogu světu ukázat, co mám rád, co mě zajímá, co mě baví a čím žiju, ale hlavně byl na to čas. Jako malej hajzl na základní škole máte na takovýhle píčoviny čas a než se pořádně nadechnete, už jste v maturitním ročníku a máte úplně jiné zájmy než v době, kdy jste svůj blog opustili.

Jako vzhled blogu nyní bude sloužit staré dobré záhlaví s kapelou Slikpnot pravděpodobně už navždy :-). Blog má teď nyní nový účel - stal se z něj vzpomínkový blog. Je to vzpomínka na můj život v mládí, na mou oblíbenou hudbu tehdejší doby. Obnovil jsem všechny staré rubriky se všemi starými články, takže když se budete chtít jen pobavit nad tím, jaký jsem bejval pako, tak s chutí do toho :-).

Nicméně abych vám úplně nekecal... čas od času sem ňákej ten článek hodim, už to nebude tak často, vlastně skoro vůbec, když řeknu maximálně 5 článků do měsíce, tak to ještě hodně nadhazuju. Nebude se jednat o nic novýho, prostě jen zveřejnim něco o nějaký kapele, kterou poslouchám teď nebo o nějakým zajímavým koncertu, kterej se bude konat, nebo kterej jsem navštívil. A ještě jedna novinka - dnes si jedu pro svou starou dobrou baskytaru do zkušebny svojí bejvalý kapely a jelikož teď nemam kde hrát, tak budu nahrávat vlastní baskytarové covery a umisťovat je zde na tenhle blog :-). Čas od času mě taky v hlavě teče proud myšlenek a potřebuju si někde tu mysl vylejt a než abych ty hovna psal na oblíbený facebook, tak se tím radši pochlubím tady na blogu :-D.

A to je asi tak všechno, co jsem chtěl dnes světu sdělit, takže se mějte krásně a čas od času se tu uvidíme :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.