1. řada

SNP - 15. díl - Na konci cesty

27. července 2009 v 14:44 | Radim
Je to dlouhá cesta. Vedou mě džunglí a něco brblají. Já jim nic nerozumím. Prostě jenom koukám na cestu a jdu. Nic víc. Konečně jsem ve svém druhém domově. V táboře teroristů. Upřímně řečeno, už mě to nebaví! Jsem na tomhle ostrově 3 měsíce a už jdu do tábora teroristů po 3. Každý měsíc jsem tu byl jednou. Vedou mě do té samé budovy a do té samé místnosti jako před tím. Už jsem zase na konci cesty!

Lidé na pláži koukají a nemůžou uvěřit tomu co jsem udělal. Teď mě mají za hrdinu a za statečného. Já si tak ale nepřipadám! Připadám si, že jsem udělal, co jsem musel. Nemyslím si že jsem kuli tomu superhvězda. Babička s Paulem vymýšlí nějaký plán, ale stejně bych jim doporučoval ať toho nechají, protože kdyby mě osvobodili po 3., tak bych se tam stejně po 4. vrátil a bylo by to pořád do kola. Když jsem u těch lamáku byl po prvé, byla to sranda, ale teď už není, už mě to nebaví, vždyť na tomhle ostrově je to pořád o tom samém.

Jen tak v té místnosti sedím na židli a přemýšlím. Přemýšlím nad tím co asi teď dělají moji rodiče a bratr. Jak se mají. Už se mi po nich stýská! Teď si nejspíš myslí, že jsem mrtvý, ale vždyť je to jedno! Za chvíli stejně budu, tak co řeším! Začínají mi kapat slzy. Cítím, že teď už je opravdu konec! Teď už opravdu nikdo nepřijde! Maximálně nějaký lamák mě mlátit a nebo rovnou zabít. Mohl jsem se na Kelly vybodnout. Nemusel jsem ji zachraňovat. Mohl jsem ji nechat těm lamákům. Ale to bych pak měl černé svědomí! Cítím, že jsem udělal správnou věc a mám dobrý pocit! Jen nerad myslím na to, že se moje dny sčítají!

Do mojí super dílničky přijde jeden lamák. Začne na mě mluvit. Překvapivě anglicky, takže mu rozumím! Říká mi, že když se k nim přidám, tak mě nechají dýchat, ale že když odmítnu, tak že to prý pro mě nebude dobré! Mě už je všechno jedno! Odmítl jsem to! A ještě mu řeknu ať se jde vysrat a nechá lidi z letadla žít! Protože jinak se sejdeme v pekle a tam si ho pěkně podám! On mi řekne, že jsem vůl a jednu mi flákne. Já mu na to řeknu: "Nic lepšího neumíš? Hm a co bych taky mohl čekat. Vždyť jsi jenom podělanej lamám! To se mu asi moc nelíbilo, tak mě zvedne ze židle a někam mě vede.

Vede mě super chodbičkou. Na konci té chodby jsou dveře. Do těch dveří mě odvede a tam jsou další dveře! Když ty dveře otevře, vede cesta do podzemí. Tam jsou další dveře. Postaví mě před ty dveře, otevře je a já jenom vykulím oči. Lamák se pousměje. Já zůstávám jen čumět a na mých očích je vidět strach! Strach z té velké dvouhlavé anakondy, co má podle všeho hlad!

KONEC 1. ŘADY!

SNP - 14. díl - Přípravy na boj

27. července 2009 v 14:43 | Radim
Skoro všichni si brousí nože na lamáky, až se zase objeví. Já si dokonce vyřezávám i pěkně ostrý klacek, protože až se zase objeví, nenechám se chytit! Tentokrát to nebude jen Paul, kdo bude všem zachraňovat zadky! Tentokrát se k němu přidám! To bude slast, ten boj s těma lamákama! Všichni musí zůstat ve střehu i v noci, protože je musíme čekat! Jak už jsem řekl! Pošleme je do hlíny!!

Čekám a čekáme, ale nikdo nepřichází! Nic si z toho nedělám oni se dříve nebo později stejně ukážou! Už je noc. Polovina lidí si šla lehnout a ta druhá polovina lidí hlídá, jestli se objeví lamáci. Já jsem mezi těmi co spinkají. Mám příští směnu. Dneska se asi načekáme trošínku déle.

Výměna! Mám směnu! Super doufám, že se objeví, protože jsem fakt dost dobře připravený. Zatím nikdo nejde! Ach jo to je taková nuda! Dlouho, předlouho se nic nedělo, až po pár hodinách čekání… Zafoukal větříček A po další hodině čekání, se to konečně objevili staří známí! Ano je to tak! Jsou tu ozbrojení lamáci! Běží přímo na nás! Skoro nikdo si z nich nic nedělá! Jeden běží přímo na mě! To ale netušil, že brzo doběhne. Prásk! Podřízl jsem mu hrdlo! Asi ho to bolelo! Chudák!

Boj s teroristy pokračuje! Nepoužívají střelné zbraně, ale nože. Nechápu to! Kdyby chtěli, tak nás můžou všechny pozabíjet! "Please! Help me!!" Ozývá se ženský hlas. A sakra! To né mají Kelly! Musím něco udělat! Nesmím dovolit, aby si ji odnesli! To se nesmí stát!! Zakřičím: "Stop!! Dost!!! Pusťte ji!! Vemte si mě a ji nechte jít! Nechte ji jít, vemte si mě!!!! Lamáci Kelly pustili a jdou proti mně! Svážou mi ruce a odvlékají mě! Už po 3.!

SNP - 13. díl - Všechno jde podle plánu

27. července 2009 v 14:43 | Radim
Snažíme se dostat z budovy. Vede nás babička. Konečně se dostaneme ven. Tam však na nás čeká několik naštěstí neozbrojených teroristů. Všichni jdeme do akce. Jdeme se mlátit. Když je konečně uspíme, můžeme pokračovat. Tam u džungle už na nás čeká zbytek babiččina týmu. Jen tak tam u džungle stojíme povídáme si. Nevíme proč, ale už se nebojíme z nějakého důvodu, už se nám nechce tolik vrátit. To bude tím, že všichni máme dobrý pocit z toho, že jsme skoro všechny teroristy naskládali na hromadu a uspali a že zbytek spí. No ale už je stejně nejvyšší čas jít.

Celou cestu si všichni povídáme o tom, co asi teď dělají ti teroristé, jak se cítí a tak. Jdeme v noci. Nesmíme ztrácet čas, aby nás nechytili. Všichni jsme už unaveni, ale musíme jít! Únavu musíme překonat! Doufám, že o mě měla Kelly strach. Už se těším, až ji zase uvidím. Až si spolu pokecáme atd. Jestli bude chtít dostane mé místo na voru. Je stavěný pro 3 osoby. Už jede Paul, jedno místo mám já, ale nechci ho. Dostane ho Kelly jestli ho bude chtít a jedno je pořád volné. Doufám, že odtud vypadneme už brzy!

Né to se mi snad jen zdá! Běží za námi 2 ozbrojení teroristé! Mě už to vážně nebaví! Skoro celou dobu co jsem tady, utíkám před těmi lamáky. Ach bože! No nic co se dá dělat! Musíme utíkat! A ke všemu v noci! Co jsem komu udělal? Za co mě bůh tak trestá? Hm? Tohle si nezasloužím, já tam nechci zpět! Běžíme tak rychle, jak nám to síly dovolí. Lamákům docházejí síly! Vzdávají to a vrací se! Kurva! Jo! To se nám zase jednou povedlo!

Už jen kousek a jsme na pláži. Dáme si trošku pauzu na vydýchání. Zasloužíme si to po tom dalším úspěchu. Když dorazíme na pláž, už jsem připravený co na mě čeká. Lidi mě přivítají obejmou a všechno bude zase v normálu. Tentokrát je jasné, že se vrátí! Ale já je budu čekat! Ať se těší lamáci! My s babičkou, Paulem a dalšími lidmi jim ukážeme, jak to naše malá ostrovní rodinka dělá s nepřáteli!

SNP - 12. díl - Vzpomínky před smrtí

27. července 2009 v 14:42 | Radim
Cítím, že už se blíží konec a na Paulovi vypadá, že ho cítí také. Nastává pro nás čas beznaděje. Vůbec nevíme, co dělat. Nezbývá než počkat, jestli nás někdo nehledá. Ale pro čekat? Celý svůj krátký, ale super život jsem na něco čekal! Proč bych měl pořád na něco čekat! Mě už čekání nebaví!! Mě ne!! Proč čekat na někoho, kdo stejně nepřijde? Proč? S tím čekáním musím něco udělat! Ale co? Opravdu cítím, že už je konec. Tak si aspoň připomenu 5 nejhezčích okamžiků mého života.

5. nejhezčí okamžik mého života je ten, když jsem viděl na živo skupinu Metallica. Na ten koncert jsem jel se svým strejdou a bratrancem. Cesta to byla dlouhá, ale strejda nám ji krátil tím, že nám Metallicu pouštěl z CD. Když jsme dorazili na místo, vešli jsme do Edenu, kde se koncert odehrával. Když jsme našli svá místa, tak jsme se usadili. Stihli jsme i kousek Machine Head. To byla předkapela. Když konečně dořvali a vypadli, tak jsme asi hodinu čekali, než přijde hlavní hvězda večera - Metallica. Zahráli spoustu známých písní, jako např. Nothing Else Matters nebo Master of Puppets. Když celý koncert skončil, vrátili jsme se do auta a jeli domů. Byl to pro nás zážitek na celý život.

4. Nejhezčí okamžik mého života je, když jsem na ABC vyděl premiéru 5. řady seriálu LOST. Byla to jedna z největších premiér roku 2009. A s tím plně souhlasím. Premieróvý díl 5. řady LOST, byl fakt super. Jmenoval se Because You Left. Česky to znamená: "Protože jste odešli.

3. nejlepší okamžik byl ten, když jsem dostal z ČJ u diktátu 1- a bál jsem se že to bude o hodně horší. Obával jsem se, že dostanu z toho diktátu 5!

2. okamžik. Tohle je okamžik, když se narodil můj brácha. Když se narodil byl nemocný, ale zabojoval a přežil. Sice to sním nebylo vždycky nejlepší, vždyť já sem ani nebyl nejlepší bratr. Vždycky když chtěl jít někam se mnou, tak sem mu začal nadávat a teď toho lituji!! Moc toho lituji! Začínají mi rašit slzy.

1. nejhezčí okamžik mého života ještě nepřišel. Nejhezčí okamžik mého života bude, až se dostanu ze zajetí těch podělaných teroristů a z tohohle ostrova vůbec! Začínám nabírat síly. Nějakým způsobem se rozvážu a teroristu praštím. Zmlátím ho do krve a ještě si na něj šlápnu. Říkám: "Tak tohle byl nejhezčí okamžik mého života, LAMÁKU!" Rozvážu Paula a v tom někdo vtrhne do místnosti. Je to babička. Říká mi, že musíme pohnout. Babička je super! V pravý čas na pravém místě!!

SNP - 11. díl - Místnost číslo 753

27. července 2009 v 14:41 | Radim
Děje se to v místnosti číslo 753!! Nechápu, jak mohl Paula dostat takový lamák! Vždyť vypadal jak Mařenka po tahu! A co po Paulovi chtěl, že ho takhle zmlátil? To se dneska dějou věci!! Zmlácený Paul. Ten Paul, který se bez plánu ani nevymočí! Ten terorista ubalil jednu i mě! Než jsem se stačil zvednout, schytal jsem další! Kdo by to do takového lamáka řekl, že bude dávat takové rány!!! Zavolal si asi 20 dalších na to, aby mě svázali. Svázali mě a posadili na židli, hned vedle Paula.

Babičce se kupodivu podařilo sestavit tým dobrodruhů, kteří se za mnou a za Paulem vydají. Sice nevím jak to udělala, ale to je úplně jedno! Mě teď jenom zajímá aby dorazila včas! Stejně se docela divím, že se to babičce podařilo. Myslím dát dohromady ten tým. Konečně jsou všichni z babičky týmu připraveni a můžou se za mnou a za Paulem vydat. Trošku mě zajímá jestli to babička najde haha.

Teroristi na mě něco žvatlají, ale já jim nerozumím. Koukám na ně jak blbej. Vždycky když jim nerozumím, tak ani neodpovím a jednu schytám. On se mě zeptá znovu a stejně nerozumím a stejně neodpovím a zase jednu schytám. Ještě na toho lamáka křičím, že nerozumím. Zeptá se mě znovu, tak na něj zakřičím: I'm not understend!" Česky to znamená "Já nerozumím!" Tomu lamákovi se to evidentně nelíbilo, tak mi vrazil z obou stran. To se zase nelíbilo mě vstal jsem i se židlí, jenomže jsem nemohl nic dělat. Tak mi dal pěstí a já spadl i se židlí.

Babička je samé překvapení. Teď chystá na teroristy past. A to geniální past. Řekne jí své partě dobrodruhů a ty jenom zírají, jak je babička chytrá. Já jsem nikdy nevěděl, že babička umí mluvit anglicky. Babička dá svému týmu rozkaz k uskutečnění jejího plánu. Její plán zní: "Vtrhnout do tábora těch lidi, osvobodit mě a Paula a když se někdo připlete do cesty, tak ho podříznout!!" Kdo by to byl do babičky řekl.

SNP - 10. díl - Beznaděj

27. července 2009 v 14:41 | Radim
Teď mi došlo, že než dojdu na pláž, můžou s Paulem dělat nějaké nekalé věci. Musím se tam nějak nenápadně proplížit a prozkoumat to. Bude o těžký. Všude totiž samá budova a samej stan. Paul je v jedné z těch velkých budov. Musím něco vymyslet. Co bych udělal kdybych byl Paul? Hm? Co? No nic musím tam jít a nějak se tam dostat. 3, 2, 1…. Akce právě začíná!!!

Na pláži pokračuje stavba voru. Lidé se už pomalu začínají dohadovat o tom, kdo pojede. Jenže vor byl můj nápad a Paul ho uskutečnil. Takže je to na něm a na mě kdo pojede. V mém případě je jasné, že to nechám někomu jinému. Musím vyřešit co jsou ti teroristé zač, proč unášejí lidi, co s nimi potom dělají a co vůbec dělají tady na ostrově. Babička má strach, že když jsem šel s Paulem, že se mi něco stane, nebo že mi ti teroristé nějak ublíží, ale nemusí, protože když se naštvu, nikdo a nic mě nedokáže zastavit!

Jdu a jdu. Nikdo si mě zatím nevšiml. Už jsem skoro u budovy, kam odvedli Paula. Trošku se bojím, ale to přejde. Musím se pochválit! Dostal jsem se nepozorovaně k budově, ve které drží Paula. Vejdu dovnitř. Teď už jen zbývá najít místnost, kde drží Paula. Musím to zase udělat nepozorovaně, ale to je myslím si jasné. Hm, jak tak jdu, není mi jasná jedna věc. Proč tu pro boha mají zvířata? Jako lvy, tygry a tak? Že by to nebyli teroristé, ale obchodníci se zvířaty? To mi není jasné a nedá mi to spát! Snažím se najít místnost, kde drží Paula. Nemusím říkat, že marně.

Na pláži se nic neděje. Jen to, že se babičce zdá, že jsme pryč už nějak dlouho a to jí nedá spát. Rozhodne se, že požádá někoho o pomoc. I když s její angličtinou si nejsem moc jistý. Každopádně to teď všechno bude pěkně hustý! Jestli se mi podaří zachránit Paula a jestli se babičce podaří nás najít.

Slyším zvuky, jako když někdo někoho mlátí! Jdu za tím, třeba někdo mlátí Paula, nebo Paul, někoho. Přijdu k místnosti, ze které to vychází. Otevřu dveře a tam terorista a na židli do krve zmlácený Paul!!

SNP - 9. díl - Plán

27. července 2009 v 14:40 | Radim
Paul toho nenechá. On pořád bude mít plán! Docela mu to závidím! Paul je hodně chytrý a bez plánu se ani nevymočí. Vymyslel, že to udělá stejně jako se mnou. Asi se měl říct, že teď je řeč o těch co unesli 1. noc a týden po té. Poprosil jsem Paula, jestli by mě nevzal s sebou. Odpověděl mi, že ano. Tak jsem se šel připravovat na teroristy. Vzal jsem si nůž a jídlo a vodu a mohli jsme vyrazit. Jdeme jen my 2.

Dlouhá cesta do toho jejich kempíku. Tak si s Paulem aspoň povídáme. Ptal se mě na mé rodiče a tak. Řekl jsem, že mi v životě nic nechybí a že rodiče jsou v pohodě. Už je pozdě, tak Paul řekl, že se tady utáboříme. V noci jsem nehol usnout. Bál jsem se, že mě zase někdo unese či něco jiného. Raději nechtějte vědět co!

Ráno pokračujeme. Jdeme, jdeme a jenom jdeme. Až dojdeme do kempíku teroristů. Super! Je to tu! Zábava začíná! Paul mi řekne jak to všechno uděláme. Já Paulovi rozumím, protože co jsem tady, jsem se v angličtině hodně zdokonalil. Paulů plán zní: "Teď mě dobře poslouchej! Ne že tam vtrhneš a budeš máchat nožem. Hele jsem tady zabte mě atd. Mám to promyšlený. Půjdu tam a ty mi budeš krýt záda z dálky. Tedy spíše mi budeš ukazovat jestli je vzduch čistý. O.K.? Já odpovím: O.K.

Paul jde na velkou akci. Ukazuji, že vzduch je čistý. Sakra! Teď jeden z těch blbů vylezl a už je skoro u Paula. No tak blbče čum sem dělej! Říkám si v duchu jenomže Paul se na a nepodívá. Sakra. Nevypadá to vůbec dobře. Terorista už si Paula všiml a něco na něj křičí. Najednou jich vyleze celá hromada. A Paula svážou a zajmou. Dívám se do jaké budovi ho to zatáhli. No a je to tu! Zase je nejvyšší čas, vzít věci do vlastních rukou!! Jenomže to chce plán a ten já nemám! Ten má jen a jen Paul. Budu s muset vrátit na pláž a požádat někoho o pomoc, protože sám to nezvládnu! No sranda o5 začíná!!

SNP - 8. díl - Návrat teroristů

27. července 2009 v 14:40 | Radim
Pamatujete na ty lidi co teroristé unesli hned 1. noc? Asi ne, ale to je jedno, protože já taky ne. Přemýšlím co se s nimi stalo, co s nimi ty teroristé udělal a tak. No vydat se za nimi nemůžu, protože ještě sotva chodím. Jdu se trošku projít a na tu samou otázku se mě zeptá babička. Co se asi stalo těm co unesli hned 1. noc? Odpovím, že nevím.

Paul a několik dalších lidí pracují na voru. Jdu se kouknou, jak pokročili. Paul zaslouží velikou pochvalu! Udělal pokrok, jako kráva! Vor už skoro jede. Chtěl bych jim pomoci, ale nemůžu. Moje koleno ještě není úplně zdravé. Jdu si dát nějaké ovoce. Najím se zapiji to, pak si odpočinu a pak se uvidí.

Když jsem si chvilku odpočinul, šel jsem se projít. Už je skoro večer a dneska máme společně opékat maso. Super aspoň zabiji čas! Přijdu k rozdělanému ohni a společně s ostatními čekám na ty, co ještě nepřišli. Zeptal jsem se babičky, který blázen se chtěl z ostrova prokopat. Babička řekla, že tu ještě není a že až přijde, tak mi ho ukáže. Konečně jsme všichni tak jsem babičce připomněl, ať mi ukáže toho, co se chtěl z ostrova prokopat. Tak mi ho ukáže a já se začal smát, protože ten na koho ukázala, byl trochu jeblej! Vypadal jak chudák Charles Patoshik z Útěku z vězení. Bavili jsme se celou v tom nás ale přeruší staří známí. Teroristi!

"Ach jo! Už je to tu zase!" Zakřičel jsem nahlas. Ti blbouni mě slyšeli a tak se po mě rozběhli. Já nemohl utíkat, protože jsem měl koleno na padrť! Snažil jsem se aspoň rychle dokulhat do svého stanu a vzít si svůj nůž, co mi dal Paul. Jenomže nestíhám. Jeden z těch blbounů mě dohání a skáče po mě. Než po mě ale skočí, skočí Paul po něm. Vytáhne nůž a podřízne mu hrdlo! Ostatní se vyděsí a utíkají. Paul nám zase jednou zachránil zadky! Hlavně mě!

SNP - 6 a 7. díl - Na konci sil

27. července 2009 v 14:39 | Radim
Na konci sil část 1.

Pokračuje výprava do nového domova - do jeskyně. Ještě nás čeká dlouhá cesta, což mě nevadí, protože s sebou netahám tolik věcí, jako někteří. Jdeme hodinu, 2 a konečně jsme před jeskyní. Lidé mají trochu strach, z toho co je tam čeká, ale Paul jim řekne, že se nemají čeho bát, maximálně netopýrů. Všichni procházíme tou dlouhou kamennou chodbou, žádné napětí tu není. Teda aspoň v případě mě a Paula. My to totiž už známe, jaká škoda že nás nečeká žádné překvapení!

Vcházíme do té velké kamenné komůrky, jako kráva a lidé jsou úplně unešení tím pohledem. Nikdy takovou velkou kamennou místnost neviděli! Každý si tam najde nějaké své místečko. Já jsem si zabral místečko u zdi a jeden debil si dokonce dal věci doprostřed.

Jdu s babičkou sbírat ovoce a cestou ji vyprávím, jak jsme to s Paulem našli. Babička mi zase povídá, že když jsme to hledali, tak se jeden blázen chtěl z ostrova prokopat. Z ničeho nic uslyšíme ránu velkou jak něco! Nejspíše to šlo z tábora teroristů. PROBLÉM!!!!!! Kamenná lavina nám zasypala všechny kámoše, co jsme na tomto ostrově měli. Nejspíše jsou všichni mrtvý! Nebo zraněni! Ihned s babičkou k té skále ve které jeskyně byla přiběhneme a snažíme se odházet kameny, ale marně. Jsou moc těžké a je jich celá hromada! Ach nééé! Teď tu musíme přežít úplně sami! Co si teď bez Paula počneme!

Vracíme se s babičkou na pláž a nejspíše nám nezbude, než dostavět ten vor a vypadnout z tohohle ostrova! Jenomže co když je v té záplavě kamenů někdo živí? To je tam jen tak necháme? Ne! Vracím se tam! Už něco vymyslím, protože kdybych tam byl já a Paul by byl venku, taky by mě tam nenechal! Odhazuji tolik kamenů kolik mi síly dovolí, ale brzy se vyčerpám. Musím něco sníst a vypít, jinak jsem mrtvý! Konečně mi babička donese něco k jídlu a vodu! Také mi říká, abych toho nechal, že to nikdo, nepřežil! Já tomu nevěřil, jsem skoro přesvědčen, že jsou naživu skoro všichni! Jenom se k nim nemůžu nijak dostat!

Lidé v jeskyni opravdu žijí. Jen jeden muž mrtvý a 2 zraněni. Však nemají jak přežít, jen z vlastních zásob, které jim brzy dojdou. Mě venku dochází, že tady přestává veškerá sranda! Všichni jsme v PRDELI!

SNP - 5. díl - Jeskyně

27. července 2009 v 14:38 | Radim
Jsme s Paulem na lovu, ale nikde nic. Tak se vracíme a cestou narazíme na skálu. Jako ne že by jsme do té skály vrazili, ale že jí vidíme. Skála celkem vysoká a ve skále jeskyně. Paul je zvědavý, tak se tam jde podívat. Já jsem samozřejmě také zvědavý, tak že se jdu také podívat. Narazili jsme na trošku větší problém. Když do jeskyně vejdeme, tak nic nevidíme. Musíme si zajistit světlo. Pochodně, nebo něco takového, ale bohužel nevíme jak. Paul se tedy vydal, zpět do svého stanu pro baterku a mě řekl, abych na něj počkal u skály.

Konečně se Paul vrátil s baterkou a konečně můžeme na průzkum jeskyně. To je napětí! Konečně zase nějaké dobrodružství! To bude sranda! Procházíme tou tajemnou jeskyní a vidíme netopýry. Jaká zábava! No nic. Procházíme chodbou, která vede pořád dál a dál, až konečně narazíme na něco opravdu super! Stojíme ve velké kamenné místnosti, jako kráva!! V tu chvíli mě něco napadlo! Pořád nevíme, kam by jsme se z naší super plážičky přestěhovali. Možná bude nejlepší všechny ty lidi přestěhovat sem!

Běžím a běžím a Paul běží za mnou. Oznámí tu super novinku i ostatním. Lidi si balí věci a všechno k přežití potřebné. Konečně nový domov! Střecha nad hlavou! Co víc si můžu přát!!! Jdeme tou tajemnou džunglí, když v tom si všimnu, že nám zase pár lidí chybí. Chybí nám jeden šikmookej a Paul! Kurva! Řekněte mi, jak takového mastera, jako je Paul mohli unést! No Paul se za mnou a babičkou taky vydal, když jsme potřebovali! Je nejvyšší čas vzít věci do vlastních rukou!! Ještě musím požádat někoho o pomoc. Zeptám se jednoho šikmookého, jestli mi nepomůže zachránit Paula a jeho ohrožený druh. Jenomže to pako mi nerozumělo! Řeknu Kelly, ta už se mnou jde! Ale je tu další problém!! Jí je 16 a mě 14! Potřebujeme ještě někoho staršího! Super! Mám nápad! Vezmeme babičku! No super babička také jde! Ale ještě by se hodil do našeho klubíčku jeden dospělí muž! Půjdu požádat toho černého týpka. No super jde s námi!

Všichni si berou vodu a jídlo a připravují se na velkou akci! Když jsou všichni připraveni můžeme vyrazit, na další loveckou párty! Další problém je, že nikdo z nás neumí stopovat. To tady uměl snad jenom Paul. V džungli je slyšet nějaké štrachání! Ozývá se to z keřů! Napětí stále stoupá! A na konec… na konec z toho keře vyleze starý dobrý Paul a ten šikmooký blb. Nejspíš se byli jenom vymočit, nebo něco takového. To jme zase jednou něco přehnali…

SNP - 4. díl - Návrat

27. července 2009 v 14:37 | Radim
Dlouhá cesta, ale už jsme skoro na pláži. Poznávám to podle svého oblíbeného listu. Ne to je sranda, ale už se fakt blížíme na pláž. Babička se mě zeptá co si o tom všem myslím. O tom kde jsme byli, co to bylo za lidi atd. Já jí odpovím, že si myslím, že jsou to teroristi a že jsou na tomhle ostrově jenom dočasně. Zeptám se babičky co si myslí ona. Babička řekne, že by to mohla být nějaká sekta a že unášejí lidi, aby jim pak mohli vymýt mozek a po tom zabít. Což je také dost možné. Rozhodně mi došlo, že na pláži zůstat nemůžeme, že se musíme přestěhovat, protože oni přesně vědí kde teď jsme. Řeknu to mou super angličtinou Paulovi. Paul mi řekne, že mám pravdu, že na pláži opravdu zůstat nemůžeme. Ještě by, ale bylo jedno řešení. Nějak sehnat zbraně a bezcitně je vyvraždit. No i když oni si to jinak než bezcitně nezaslouží. To taky řeknu Paulovi. On se zasměje a řekne mi, že mám bláznivý nápady.

Konečně je to tady. Vrátili jsme se na pláž a vidíme ty staré dobré tváře. Lidi se mě ptají na něco, ale já jim moc nerozuměl, tak jsem jim to řekl. Dokonce i ty šikmoočka se mě na to ptali. Všem kdo to chtěli vědět a rozuměli anglicky to Paul vysvětlil a ostatní měli smůlu. Vracím se do stanu a kupodivu je všechno tak, jak jsem to tam nechal. KoRn taška a SlipKnoT polštář tam jsou, tak je to O.K. Dostal jsem hlad. Jdu si chytit nějakou rybu a seženu si vodu. Taky sem už dloho nepil!!!!!

Další den na mě žádné dobrodružství nečeká. Tohle bude pěkně nudný období. Nic se neděje a já nevím co mám dělat. Jsem na teroristickém ostrově. Asi bych na ně měl počkat, aby si mě zase odnesli a aby si ostatní udělali loveckou párty. Jdu si aspoň zaplavat. Á něco se přece jenom děje. Lidi rozdělávají oheň a budou si opékat ryby. No tak se aspoň znova nažeru a bude sranda.

Najedl jsem se, pak jsem to zapil a už mě to na tomhle ostrově nebaví. Asi opravdu pudu na ty teroristy. Ne dělám si srandu, ale vážně se nudím. Nikdo nikoho neunáší. Nikdo se netopí. Nikdo neumírá. Nikde nevidím padat letadla. Prostě nuda za všechny prachy! Napadlo mě že bych postavil vor, jako pan Michael Dawson z LOST. To je nápad! Pudu požádat Paula o pomoc. Jdu do Paulova stanu, požádám ho a on mi odpoví, že mi pomůže. Řekl mi ať najdu nějaké klacky atd. Když jsem něco přinesl Paul mě pochválil a já poděkoval. Už je pozdě, tak jsme si šli všichni lehnout do svých stanů. Konečně teplo domova!

SNP - 3. díl - Lovecká párty pokračuje

27. července 2009 v 13:01 | Radim
Jsem zmatený. Nevím co mám dělat. Moment! Teď mi došlo, že mi Paul dal nůž! Snažím se k tomu noži nějak dostat, ale nejde mi to. I kdyby se mi to povedlo, tak se nedostanu z místnosti, kde jsou jenom dveře a jedno okno. Všiml jsem si stolu, na kterém leží jedna střelná zbraň. Kdybych se k ní dostal, mohl bych prostřelit zámek. I když to by asi trochu upoutalo pozornost těch chlápků venku. Pomalu mi dochází, že nemáme žádnou šanci se odtud dostat. Nezbívá, než počkat na Paula, ten by na mě na přítele nikdy nezapoměl!

Paul a Kelly mezitím hledají stopu, jak mě najít. Kelly najde otisk boty. Tak se s Paulem vydají mě hledat. Jdou, jdou a jdou pořád dál. Narazí na tábor teroristů, ve kterém drží mě babičku a ostatní lidi. Paul a Kelly si začínají myslet, že narazili na usámu a Sayida Jarraha z LOST. Ne to byl jenom takový malý žertík. Ale co když tam bude Sayidův představitel Naveen Andrews? Ne to byl také jenom takový malý žertík.

Do naší dílničky, přijde nějaký divný šedivý terorista a začne něco brblat tou jeho debilní arabštinou. Já ani babička samozřejmě nerozumíme ani slovo a jsme v prdeli. Zavolá další teroristy. Asi nás budou stěhovat do jiné dílničky. Nemůžeme se dočkat a radostí skákáme5 metrů vysoko!! Já mám v hlavě pořád krásou Kelly. Kdo ví třeba mě pávě teď hledá. Měl jsem pravdu! Podívám se kousek víš a tam na kameni stojí Paul a Kelly! Chvíli jsem se zakoukal, ale po chvíli jsem se stejně musel přestat dívat, abych na ně neupozornil ty teroristy.

Paul vymýšlí plán, jak nás tam odtud dostat. Kelly taky nad něčím přemýšlí. Že by myslela na mě? No to ale asi ne. No i když možná jo. Třeba také vymýšlí plán, jak mě tam odtud dostat. No nic zpět k věci. Paul konečně na něco přišel. Řekl Kelly ať tam na něj počká, že mě a babičku tam odtud dostane. Šel do kempu těch teroristů. Nenápadně se mezi nimi proplížil a sledoval ty co vedou mě a babičku někam do nové dílničky. Nevím jak to ten chlap dělá! On si ho nikdo ještě nevšiml!! Tak jo ti teroristi nás odvedli do jednoho z jejich stanů. Ale je tu další problém! Jak mě Paul odtud dostane když to 2 z těch teroristů hlídají? No něco mi říká, že ten chlápek mě nenechá na holičkách. On je génius! Má vždycky nějaký plán! Děti, toho by jste se měli držet! Ale o5 jsem měl pravdu. Paul skutečně něco vymyslel. Stan byl od jejich lidí celkem daleko, tak že tam byli jenom ti 2 co nás hlídali. Paul vytáhl nůž a nějak to obešel, až se dostal k nim. Oběma podříznul hrdlo. Nikdo z těch teroristů si toho nevšiml. Paul vešel do stanu a rozvázal nás. Ještě dodal, že musíme rychle. Tak jsme šli na to místo, kde na nás čekala Kelly. No a pak jsme se jako šťastná rodinka vydali zpět do našeho tábora na pláži.

Sorry další díly budou později protože sem zmlátil svojeho bráchu a mám od compu vypadnout XDXD

SNP - 2. díl - Lovecká párty

27. července 2009 v 13:00 | Radim
Je hluboká noc a já se probudím uprostřed džungle. "Uf byl to jen sen" Oddychnu si. Najednou slyším nějakou ženu jak křičí: "Please help me! Please! My husband is death!"(Prosím pomozte mi! Prosím! Můj manžel je mrtvý.) Všichni mají otázky, jak se mu to stalo měl zlomený vas a obě ruce a nohy. "Jsem rád že jsem si dal věci k Paulovo stanu." Říkám.

Jdu zkontrolovat babičku, jestli je v pohodě. Vejdu do stanu a tam nikdo! Babička je pryč. Mojí bídnou angličtinou to řeknu Paulovi, ten neváhá a jde babičku hledat. Já běžím za ním. Jenom že je tam nic nevidíme, žádnou stopu nic. To bude tím že je hluboká noc. Tak jsme se vrátili zpět do tábora a čekáme do rána. Ráno půjdeme babičku hledat. Já nemůžu usnout pořád musím myslet na babičku a momentálně myslím na nejhorší, že babička leží někde mrtvá.

Další den ráno jdu k Paulovi do stanu. Ten ještě spí, tak že musím počkat než se vzbudí. Když se konečně vyhrabe ze stanu připomenu mu babičku. On mi řekne že si jenom opatří vodu a něco k jídlu a že já bych měl taky. Tak to udělám. Když si oba opatříme jídlo a vodu Paul mi dá do ruky nůž. Já si ho logicky vezmu a lovecká párty může začít. Paul najde stopu, tak po té stopě jdeme, ale nenajdeme babičku, ale Kelly jak trhá nějaké ovoce. V duchu jsem si říkal, že tahle výprava bude ještě zajímavá. Zeptala se nás kam jdeme. Tak Paul vymyslel nějakou lež a ona to nezbaštila a chtěla pravdu. Tak jí Paul řekl pravdu a ona že chce jít také. Tak jsme byli 3.

Paul zachytil novou stopu. Tentokrát snad správnou. Jdeme, jdeme až narazíme na něco zajímavého. Na větvičce jsme našli babičky šátek, který měla ovázaný kolem krku. Teda než ho ztratila.

Jdeme už skoro den bez přestávky, tak Paul vyhlásil pauzu. S Kelly jsem si oddychly. Kelly byla fakt kus. Je nejvyšší čas vyrazit. Tak jdeme. Už je noc tak se utáboříme. Paul usne v pohodě, protože se nebojí, ale já a Kelly jsme byli úplně hotový. Uprostřed džungle "Brrr". Nakonec strach překonáme a usneme. Někdo mě vezme za obě ruce a táhne někam pryč. Doufám že je to sen a že se za chvíli vzbudím, ale ne sen to nebyl opravdu mě někdo táhne někam do pr…. Pryč! Já začnu křičet. Ten někdo mě omráčí nějakou palicí nebo čím. A pak se probudím svázaný v nějaké budově vedle své babičky.

SNP - 1. díl - Pilot

27. července 2009 v 12:59 | Radim
Letíme s babičkou s Kanady. V letadle sedí hlavně Kanaďané, sem tam nějaký šikmoočko a najde se i nějaký ten Čech. Jen tak si prohlížím ty cizí tváře a babička spí. Když v tom najednou ji vzbudí silná turbulence. Já se leknu a v duchu už mi běhají myšlenky že budu ztracen.Probudím se v džungli, vůbec netuším kde to jsem. Slyším řev, jdu za ním a vidím několik vyděšených lidí a zbytky letadla. Teď mi došlo že jsem opravdu ztracen.

Hledám a hledám svou babičku, ale ne a ne ji najít. Přijde ke mně nějaký chlapík začne něco žvanit já mu odpovím: "Exuse me, my Englis is very bad." Uslyším někoho jak volá o pomoc. Jdu za tím hlasem a byla to moje babička. Díky bohu že jsem ji našel. Vezmu ji k ostatním a babička se mě ptá kde to jsme. Já ji odpovím: "Vletěli jsme do silné turbulence, pak jsem se ocitl v džungli na tomhle ostrově, víc si nepamatuji a většina lidí tu mluví anglicky tak že jsme v hajzlu na dvakrát"

Na pláž přijde na návšťevu divoké prase, většina lidí zpanikaří a utíká. Já zůstal v klidu, protože vím že se najde nějaký ten Bivoj, který divočáka skolí. A měl jsem pravdu, opravdu se našel muž, který divočáka skolil. Zapíchl do něj nůž a pravil: "Hi, my name is Paul."

Druhý den pořád čekáme že se někde objeví nějaká záchrana, ale nikde nikdo. Čekáme tak 3 dny, 5 dní, týden a pořád nikdo. Až sedmé noci se objevili nějací lidé, ale nebyli to ti co nás chtějí zachránit, ale ti co nás chtějí unést. Vzali si 6 lidí, všichni byli vyděšeni, báli se usnout, včetně mě.

Další den babičce vyprávím celý seriál Ztraceni a babička se začne klepat hrůzou. Dvě noci se nic nestalo, ale pak se celá show opakovala. Vzali i mě, ale statečný muž Paul me zachránil. Začal jsem se bát ještě víc, proto jsem si dal věci blíže k Paulovo stanu. Vyrobil jsem si zbraň a čekám na další dobrodružství.
 
 

Reklama