1. sezóna

1x10 - Finále

20. června 2009 v 8:49 | Radim


Lidé na pláži pořád netrpělivě čekají, kdo se objeví živí. Asi po 30ti minutách čekání, se z džungle vynoří muž. Není mu vidět do tváře. Napětí pořád stoupá. Když muž přijde k lidem blíže, je poznat jako Mikhailův kumpán a dokonce na zádech nese Sayida s prostřelenou hlavou! Mikhail se zvedne ze země a požaduje Richarda. Slibuje, že když jim ho dají, tak že je nechají být. Kate mu teda Richarda přivede. Když Mikhail konečně Richarda dostane, pousměje se, dá Richardovi do ruky zbraň a říká: "Vítej v týmu zábava začíná!"

Mikhail: "Tak jo parchanti! Dám vám minutu náskok, aby to bylo fér!" Lidi se vyděsí a prchají různými cesty, nejdál jak můžou. Minuta uplynula. Mikhail říká svým lidem ať se rozdělí. Když se tak stane, vydává se i Mikhail na loveckou sezónu.

Kate utíká a dohání ji Mikhail. Kate zakopne, padá k zemi a natáhla si lýtkový sval. Snaží se Mikhailovi uniknout, ale noha jí to nedovolí. Mikhail jí dožene a po Kate skočí. Sváže ji a odvede neznámo kam. Dojdou ke stanu. Mikhail: "Hej ty teplá čupko seš doma?" Teplá čupka: Ajoj, Mikhailku, to víž že jsem, jen pojď dále. Mikhail: "Kuli tobě jsem ale nepřišel!" Mikhail teplou čupku zastřelí a Kate odvede do stanu. Kate: "Co se mnou hodláš udělat?" Mikhail: "Věznit tě." Kate: "Jenom to?" Mikhail: "Možná ještě na něco přijdu." Kate: Jó. Jo." Kate se snaží rozvázat a po čase se jí to povede. Přiláká Mikhaila blíž, jednu mu vrazí, svalí ho na zem, sebere mu zbraň a říká: "Teď se skóre obrátilo, co myslíš brouku?" Mikhaila sváže a vede ho na nějaké jiné místo.

John stačil utéct dvěma chlápkům. Potká Claire. Zeptá se jí jestli je v pohodě. Ona řekne, že jo a že těm hajzlům stačila utéct. Tak John a Claire hledají nějaký úkryt, aby počkali než vše přejde. Cestou John na něco šlápne. Vypadá to, jako dřevěné dveře, nebo poklop. John je zvědaví a Claire zrovna tak. Rozhodnou se teda to něco odhrabat. Když to odhrabou, odhrabou dřevěný poklop. Johnova zvědavost, je stále větší a větší. Požádá Claire, aby mu ten poklop pomohla odsunout. Claire je také zvědavá, tak Johnovi pomůže. Když to odhrabou, vidí kamennou cestu do podzemí. Oba jsou příliš zvědaví a tak se jdou do podzemí kouknou.

Eka sledují 2 muži. Eko se jim schová za strom a počká si na ně. Vytáhne svou hůl a když ti muži přijdou Eko je svou holí omráčí a sebere jim zbraně. Vykope hlubokou díru ještě než se ti 2 stačí probrat. Hodí j do díry a pohřbí je za živa. Špinavý Eko jde dál a vidí skálu. Chce se podívat na horu, tak na skálu vyleze. Eko: "Muj bože."

"Johne mám strach, že tu na mě něco vyskočí." Povídá ustrašeně Claire Johnovi. John: "Neboj, když tak tě ochráním." Claire: "Tak dobře." Když konečně projdou celou tu dlouhou kamennou chodbu, dostávají se do místnosti. Tam už na ně čeká muž v tmavém obleku. John: "Ahoj." Muž: "Ahoj, vítám vás ve svém bejváčku." John: "Děkujeme a jak se jmenujete?" Muž: "Já se jmenuji Desmond a vy? John: "Ahoj Desmonde, já jsem John Locke."

KONEC 1. SEZÓNY!

1x09 - Vyjednávání

20. června 2009 v 8:48 | Radim


Mikhail vystřelí z pistole a čeká až se všichni probudí. Když se všichni probudí jsou vyděšení a mají otázky typu: "Kdo to je?" Kde se tu vzal?" atd… Mikhail řekne ať pozorně poslouchají.

Mikhailův moudrý proslov: "Tak jo lidi. Moje jméno je Mikhail Bakunin a společně s dalšími jsem si přišel pro Richarda. Když nám ho vydáte možná se domluvíme a nikomu jinému než tomu Arabovi co mu to udělal se nic nestane. A když bude hodný i ten Arab tak ho nezabijeme, ale jenom ho trochu zmlátíme a vyřízneme mu oko, tak jak to on udělal Richardovi. Rozumíme si?

Lidé vůbec neví co si počít. Sayid je někde v tahu a bojí se to říct, protože se bojí že by je za to zabil. Mikhail pořád čeká a začíná být nervózní. Naštěstí se za chvíli objeví muž. Muž jménem John Locke. John začne s Mikhailem vyjednávat: "Sayida ti dát nemůžeme kamaráde." Mikhail: "A proč jako?" John: "Šel totiž někam do džungle a nikdo z nás neví kam. Kdo ví třeba vás uviděl a šel se schovat." Mikhail: "Dobrej vtip, máš štěstí, že mi líbil, proto tě teď nezabiju. Jak že se to jmenuješ?" John: "Jmenuji se John Locke. Ty jsi Mikhail, že?" Mikhail: "Ano Johne Locku, přesně tak."

John Locke měl pravdu. Sayid se probudil o něco dříve a spatřil Mikhaila a další jeho lidi, jak jdou na pláž. Sayid běží džunglí ke své skrýši, kde má svou zbraň. Vezme ji a běží na pláž zachránit situaci. Cestou o všem narazí na menší problém. Toma. Jednoho z Mikhailova týmu. Sayid neváhá, vytahuje zbraň a Toma zastřelí. Mikhail a ostatní lidé výstřel slyšeli. Mikhail posílá 2 své lidi, aby to prověřili.

Mikhail: "Modlete se aby ten kým prošla kulka, byl váš kámoš Sayid! Jinak někdo z vás špatně dopadne! A teď mi sakra dejte toho Richarda!!" Kate promluví: "Dobrá, dobrá. Když ti dáme Richarda necháš nás být a opustíš tuhle pláž?" Mikhail: "Jo, ale až po tom co mi dáte toho Sayida!" Kate: "to chceš být stejný zvíře jako on?" Mikhail: "Možná" Z džungle se ozve další výstřel. Mikhail: "Tak jo. Už to mám. Rozhodnu se podle toho, kdo vyjde živej z džungle!

1x08 - Oko za oko

20. června 2009 v 8:48 | Radim


Flashback

"Vaše jméno?" Ptá se žena tlouštíka Hurleyeho.. Hurely: "Jmenuji se Hugo Reyes." Žena: "Dobře pane Reyesy,věděla bych o jednom volném místě v restauraci." Hurley: Dobře, beru ho!!"

Hugo: "Co to bylo za řev?" Sawyer: "Nevím" Později vyjde Sayid a vede i Richarda, kterému vyřízl oko." Přiběhne Kate: "Pro boha, co se mu stalo?" Sayid: "Tomu by jsi nerozuměla." Kate: "No jak myslíš." Sayid přivede Richarda zpět k Ekovi: "Měl jsi pravdu, ten nepromluví!" Eko zůstal jen koukat.

O 2 hodiny později.

"Bene, Bene! Mají Richarda a vyřízli mu oko?" Ben: "Co?? A kdo mu to udělal?" Mikhail: Nevim takovej ten Arab. Jako by nestačilo že už sem přišel o oko já." Ben: "Za jak dlouho jsi schopný sestavit 10ti členný tým?" Mikhail: "Půl hodiny. Ben" Tak na co čekáš? Tohle jim nedaruju. Oko za oko, zub za zub! Svině!"

Flashback
"Lidi, lidi. Tohle je nový kuchař, jmenuje se Hugo. Všichni kuchaři: "Ahoj Hugo." Hugo: "Ahoj, lidi, tak začneme ne?"
Sawyer a Hugo hrají karty. Sawyer vyhrává, protože je to profesionální karetní podvodník. Vypráví si u toho různé historky a kravinky. Hugo Sawyeorovi řekne tu o jeho matce a Sawyer mu řekne tu jak se dostal do vězení.

Flashback

Hugo: "Mami jsem doma, objednej nějakou pizzu, budeme slavit, našel jsem si novou práci. Dělám kuchaře v jedné z místních restaurací." Nikdo se neozývá. Hugo: "Mami jsi doma?" Hugo se jde podívat do kuchyně a jeho matka leží na zemi. Hugo neváhá a volá záchranku.

"Hotovo Bene, můžeme vyrazit." Ben: Máte všechno co potřebujete?" Mikhail: "Ano." Ben: Tak běžte vzhůru do boje!!"

Flashback

Hugo je v nemocnici a zeptá se doktora co se stalo jeho matce. Doktor mu řekne že se nic vážného nestalo, že jenom omdlela a ať se příště ujistí, že je nutné volat záchranku. Hugo naloží svou matku do auta a jedou domů. Hugo: "Mám novou práci." Matka: "to je skvělé a jakou?" Hugo: "Dělám kuchaře v jedné z místních restaurací." Matka: to je báječné Hugo, vždycky jsem říkala že jsi po mě. Celý do vaření. Když přijeli domů, všechno bylo zase v normálu. Hugo se díval na TV a matka si v kuchyni u stolu četla noviny.

Je další den ráno. Benovi kumpáni už dorazili na pláž, jsou ozbrojeni, připraveni osvobodit Richarda a všechny co budou dělat zle zabít!

1x07 - Příběh anděla

20. června 2009 v 8:47 | Radim
Flashback - před 27 lety

"Připravte sál! Rychle! Krvácí!" Říká doktor. "Už jste volali manželovi že jeho žena měla autonehodu?" Ptá se sestřička doktora. Doktor: "Ne, tak na co čekáte?" Dělejte!"

O hodinu později

"Jsou v pořádku?" Ptá se muž doktora.. Doktor: "Mám jednu dobrou zprávu a jednu špatnou zprávu." Muž: "Mluvte!" Doktor: "Ta dobrá je, že vaše dcera je v pořádku a ta špatná, že vaše žena zemřela. Zemřela chviličku po těžkém porodu." Muž: "Proboha." Rozbrečí se. Doktor: " je mi to strašně líto. Ještě než zemřela, řekla aby jste jí dal jméno Kate."

O týden později

"Kate vstávej dnes je tvůj velký den, jdeš po prvé do školy." "Hned tati." Odpověděla Kate svému otci. Otec: "Tak co si dáš k snídani zlatíčko?" Kate: "Dneska jsem se dobře vyspala tak že sním všechno."

Po dvanácti letech

Kate: "Tohle je nejšťastnější den mého života. Konečně je mi 18. Konečně jsem plnoletá" "Kate pojď sfouknout svíčky" volá na Kate její otec.. Kate: "Už běžím tati.." Kate přiběhne ke stolu s dortem. Sfoukne svíčky a její otec jí předal dar k jejím osmnáctinám. Je to kreditní karta a na ní 1 000 dolarů.

Dnes

Kate skončila na ostrově, když se zřítil let číslo 815 společnosti Oceanic. Během dvou týdnů se seznámila se Sayidem, Sawyerem, Claire, Johnem Lockem a tlouštíkem Hurleyim. Je jedna z těch co obstarává vodu a jídlo a také je jedna z těch co pořád čekají na záchranu, která nepřichází….

1x06 - Sayidova historka

20. června 2009 v 8:46 | Radim
Sayid: "Hele támhle někdo je! Pojďte se všichni podívat!" Lidi se běží podívat a Sayid se jich ptá: "co jste zač?" Eko:" Jsme přeživší z letu Oceanic 815." Sayid: "My taky." Eko: Letadlo se muselo rozdělit na 2 části když padalo." Sayid: "A kdo je tohle?" Ukazuje očima na Richarda. Eko:" To je jeden z původních obyvatel ostrova." Sayid: A co jsou ti původní obyvatelé ostrova zač?" Eko: "To nám nechce říct." Sayid: "Tak ho nech mě" Eko: Ten nepromluví." Sayid: "Tak mě to nech aspoň zkusit." Eko: "Jak myslíš je tvuj."

Sayid odvede Richarda do džungle a ptá se ho: "Tak co jsi zač?" Richard se jenom pousměje. Sayid: "Dobře po dobrým to s tebou nejde tak to pude po zlým! Richard" Ha stejně nepromluvím! Sayid: Jak myslíš, řeknu ti jednu historku kamaráde."

Flashback

"Mluv!" Křičí Sayid a vyleje muži hrnec horké vody na hlavu. "Ptám se tě naposledy! Mluv! Kde jsou ty prachy jinak tě na mou duši přísahám zabiju!" "Sayide?" Oslovil Sayida černý chlapík "Tohle není on. Toho pravého přivezl teď Michael." Sayid: "Co?" Muž kterého Sayid mučil: "Říkal jsem ti to." Sayid muže odpoutá a říká: Běž, běž pryč a nikomu neříkej že jsi tu byl. Tak běž!" Sayid vyjde ze dveří: "Kde je?" Muž: "Přímo támhle." Sayid: "Dobře." Muž kterého Sayid mučí: Ha si myslíš že jsem tak blbej a řeknu ti to?" Sayid: "Ano. Jinak ti tohle vrazim pod nehty! A to není zrovna 2x příjemné!" Muž nepromluvil tak Sayid vykonal co řekl. Sayid vytáhne nůž a přimáčkne ho muži k oku: "Tak co řekneš mi kde jsou ty prachy nebo radši přijdeš o oko?" Muž: "Dobře, dobře řeknu ti kde jsou." Tak muž Sayidovi řekne kde jsou a Sayid ho nechá jít.

Sayid: "Třeba ti ztráta oka taky rozváže jazyk!" Richard: Hmm asi ne, nerozváže." Sayid se naštve… Richard: "Ááááááááááááááááááááááááááááá!!!"

1x05 - Dlouhá cesta

20. června 2009 v 8:45 | Radim
Flashback

"Richarde, Richarde, máme další 2 mrtvý lidi!" Křičí Richardův kumpán. Richard: "Sakra parchanti z armády!! Tohle jim nedaruji!!" Tak běží vyřizovat účty.

Jack: "Ty lidi, co jsi myslíš že jsou zač?" Eko: "Původní obyvatelé ostrova, domorodci, co si myslíš ty? Jack: "To samé co ty. Richard je stále pozoruje.

Na druhé straně Sayid a Sawyer na něco narazí. Sawyer: "Do prdele!" Sayid přiběhne k Sawyerovi: "Kdo to je, žije?" Sawyer: "Nevím, ale nedýchá." Sayid: "Ukaž, pusť mě k němu." Sawyer: "Tak co?" Sayid: "Je mrtvý. Nejspíš ho zabilo to co kácelo ty stromy."

"Tak jo lidi pauza." Říká Jack. V křoví něco zašustí. Eko se tam podívá a všimne si Richarda. Richard utíká.

Flashback

Richard běží džunglí, když v tom narazí na 3 vojáky. Richard vytasí nůž jednomu vojákovi podřízne hrdlo a další 2 utíkají. Richard po jednom hodí nůž a strefí se mu přímo do hlavy. Ten poslední stačil utéct.

Eko běží za Richardem, hodí mu klacek pod nohy a Richard padá k zemi. Eko po Richardovi skočí, přijdou ostatní lidé. Eko jim říká ať seženou provaz a svážou ho.

Na druhé straně Sayid se Sawyerem vezmou mrtvého muže na pláž. Svolají všechny dohromady, ptají se jestli toho muže neznají a že ho našli v džungli. Ozve se jedna žena: "Já ano v letadle seděl vedle mě. Sawyer: "Tak ho pohřbíme."

Eko a ostatní lidé jdou už 2. den po pláži a vedou s sebou svázaného Richarda.

Flashback

Do tábora ostrovanů přijdou 2 vojáci a chtějí mluvit s Richardem. Richard k nim přijde a zeptá se co tu chtějí. Vojáci řeknou že přišli uzavřít příměří. Richard souhlasí a podají si ruce.

Eko, Jack a ostatní narazí na další přeživší (Sayida a spol.)

1x04 - Karetní podvodník

20. června 2009 v 8:45 | Radim
K Sayidovi přijde chlap jménem Sawyer. Zeptá se Sayida jestli nedaj partičku karet. Sayid souhlasí a říká že stejně nemá co dělat.

Flashback

"Á penízky, ty jsou moje!!!" Raduje se Sawyer. "Sakra to jsou peníze od táty!! Já jsem ale debil!" Říká mladík kterého Sawyer v kartách vyklepl. Sawyer: "A co já s tím že jsou od táty."

Sayid: "Sakra, jak to že jsi v tom tak dobrý??" Sawyer: "Kouzelník své triky nikdy neprozradí." Sayid: "Aha". Najednou v džungli něco začne lámat stromy, všichni se ptají co to bylo. Sayid a Sawyer se jdou podívat co to bylo.

Flashback

"Ty jsi muj karetní podvodník Sawyere" Říká žena Sawyer: " A ty moje krásná princezna."

Sawyer: "Víš jak jsem tě v těch kartách porazil?? Sayid: "Ne" Sawyer: "Jsem profesionální karetní podvodník."

Na druhé straně ostrova Eko říká Jackovi, že si myslí že nejsou jediní lidé kteří přežili havárii letadla a že půjdou po pláži a třeba na nějaké narazí a ať to řekne ostatním. Tak Jack svolá všechno dohromady a řekne jim to a ještě ať si vezmou vodu a obstarají nějaké jídlo.

Flashback

K Sawyerovi do bytu přijde policie začne všechno přehrabovat až najdou velké množství heroinu. Jeden z policistů přijde k Sawyerovi: "Nasaďte mu pouta." Sawyer: "Já vůbec nevim kde se to tu vzalo." Policista: "Jasně že ne, myslím že s tímhle luxusním bytem se můžeš na hodně dlouho rozloučit."

Jack, Eko a spol. vyráží na cestu, ale ani zdaleka netuší že je z křoví pozoruje Richard.

1x03 - Honička

20. června 2009 v 8:44 | Radim
Chlápek Eko vzal ze země klacek a vydal se přesně proti Richardovi a spol. Jack a ostatní se dívali co vlastně dělá

Flashback

"Tati to snad nemyslíš vážně už zase tě našli opilého před hospodou u popelnic." Povídá Jack svému otci Christianovi. Christian: "Hele já nevim jak sem se tam ocit, ale zase vim že mi tam bylo fajn, ale pak se zase objevili fízlové vzali mě na stanici a pak ses objevil ty!" "Jack: Máš dost pojď si lehnout"

Eko běží, praští 2 chlapy a ti jsou omráčeni. Richard mezi nimi není a utíká. Eko běží z aním do džungle, ale po Richardovi ani stopa. Tak přijde k Jackovi a říká: "Musíš mi říct vše co nich víš a co jsou zač!"

Flashback

Christian jde k Jackovi, který sedí v křesle. Christian: "Chci se omluvit za ten včerejšek, už se to nestane." Jack: "Jo to známe." Christian: "Myslím to vážně Jacku!" Jack: "Jo to určitě." Christian: "No jak myslíš, uvidíme večer." Jack: "Uvidíme večer."

Jack Ekovi řekne vše co ví, vše co viděl atd. Oběma dojde, že se vrátí a že jich bude víc. Řekli ostatním ať si vyrobí zbraně a že s emusí držet pohromadě.

Flashback

Jack přijde domu z práce. V duchu si říká že za chvíli zazvoní telefon, jak našli jeho otce opilého. Když přijde do obývacího pokoje, je překvapen. Jeho otec je tam. Jack: "Tati, ty jsi to dokázal, nemůžu tomu uvěřit." Christian: "Co jsem ti říkal Jacku." Jack a Christian se obejmou a jejich vztah je opět v pořádku. Jack: "Jen aby ti to vydrželo."

1x02 - Seznámení s Claire

20. června 2009 v 8:44 | Radim
Jack běží džunglí, jak nejrychleji může. Dorazí na pláž, ale na úplně jinou než je Sayid a ostatní, ale úplně jiní lidé

Na druhé straně ostrova přijde Claire k Sayidovi a zpetá se ho: "Jak jsi věděl že tam jsem?" Sayid odpoví: "slyšel jsem tě křičet."

Flashback

"Mami nemyslíš, že bych si měla chlapa vybrat sama?" Matka Claire odpoví: "Ano kdybys toho byla schopna, ale tenhle se ti bude líbit, uvidíš. Claire: "Tak jo"

"A kde jsi vzal tohle Sayide???" Ptá se Claire. "Měl ji u sebe jeden strážce." Říká Sayid. Claire: "Myslíš že už někdo jede?" Sayid: "Nezbývá než v to doufat."

Jack na ostatní lidi křičí: "Běžte, běžte pryč, jsou mi v patách!!" Ostatní lidé zpanikaří a utíkají.

Flashback

"A to je on." Povídá matka Claire. Muž přijde ke stolu Claire a její matky a představí se: "Těší mě, já jsem Geroge"

Claire se prochází na pláži a přijde k ní žena jménem Kate a říká: "Ještě se neznáme já jsem Kate, ahoj." Claire: "Ahoj Kate, já jsem Claire."

Flashback

George pořád něco mele. Claire to unavuje, tak vstane a řekne: "Promiňte, ale myslím že by nám to spolu neklapalo a odejde.

Na druhé straně ostrova všichni běží pryč a na pláži zůstane jen chlápek jménem Eko

1x01 - Začátek všeho hrozného

20. června 2009 v 8:43 | Radim
"To je pohoda co?" Zeptá se letuška muže.. "A jak se vlastně jmenujete??" Muž odpoví: " Jack, Jack Shepard". Najednou letadlo vletí do silné turbulence. Jack se probudí svázaný v džungli a vidí kolem sebe skupinu lidí v otrhaných šatech

Zoufalá žena jménem Claire je ve velkém šoku a hledá cestu na pláž. Na jednou něco zašustí v křoví a vyskočí lední medvěd. Claire se otočí a rychle běží na druhou stranu až narazí na jednoho Arab s pistolí v ruce. Arab schová Claire za sebe a do medvěda v pálí několik kulek.

Mezitím k Jackovi přijde muž a vyptává se ho: "Kdo jsi?" Jack mu odpoví: "Kdo jsi ty?" Muž odpoví: "Já se ptal první, odpověz a já odpovím taky." Jack: "No dobrá já jsem Jack Shepard a teď ty!" Muž: "Ahoj Jacku, já jsem Richard Alpert.

Claire jde s arabem a Arab se představí: "Mimochodem já jsem Sayid. Claire se také představí: "No ahoj Sayide já se jmenuju Claire a jak to že to letadlo spadlo a kde jsi vzal pistoli?" Sayid jí odpoví: "To nevím prč letadlo spadlo pistoli jsem našel u jednoho strážce který před chvílí zemřel." Claire: "A kam to vlastně jdeme Sayide?" Sayid: "K ostatním na pláž…"

Jack pozoruje richarda jak mluví s jejich vůdcem Benem: "Bene myslím že by jsme ho měli pustit.." Ben: "A proč bychom to jako dělali, dobře víš že se nám hodí každá žívá duše a že těhotné ženy tu umírají…." Jack se nějakým způsobem rozváže a uteče ostatní si toho všimnou až když už je fuč.

Claire a Sayid dochází k ostatním lidem na pláž kteří jsou stejně viděšeni.

Ben posílá Richarda a další dva za Jackem a říká: "Jestli potkáte i jiný lidi zabijte je všechny!
 
 

Reklama