2. řada

222 - Nabídka která se odmítá - část druhá

27. července 2009 v 18:24 | Radim
Konečně s tím mlácením přestal! Co jsem mu sakra udělal? Upřímnost dnes člověka zabíjí? Ležím úplně bezmocně na zemi a xicht mám celý od krve. Bolí to!! Proč mi to udělal?!
"Proč jsi mi to udělal?" Řeknu s posledních sil.
"Protože tě nemám rád!" Odvětí drsňák.
Já: "Tak to si půjdu stěžovat k Vřískotovi, když nemáš žádný dobrý důvod." Začnu se smát.
Ten kokot do mě kopne a začne něco brblat já si zacpu jedno ucho, protože mám jen jednu ruku. Aspoň, aby bylo vidět, že to co mi říká mě vůbec, ale vůbec nezajímá! On se naštve, vezme řetěz a začne mě s ním řezat. Já jen řvu v bolestech! Ještě že se do toho přidala Kelly: "Nech ho být! Co pak nemáš v hlavě mozek?"
Drsňák naštěstí přestane: "Nestarej se holčičko." A odchází.
Přijde ke mě Vřískot: "Doufám, že ti to stačilo a že už si na nás příště nebudeš vyskakovat!"
Já jsem tak na sračky, že ani nic říct a jen skuhrám v bolestech. To pako myslím Vřískota mě zvedá a vede mě opět na stejné místo, jako před tím. Ten debil se mi fakt jen zdá! Už zase se mě zeptal, jestli bych se nechtěl přidat. Tentokrát mu plivnu do xichtu a říkám: "Naser si!" Panu velikému se to nelíbilo a zase mi jednu vrazil! Je to pořád do kola! Pane bože já chci domů! Vřískot mě vede někam jinam, než ke Kelly. Že by se tu dělo i něco jiného než se pořád něco opakovalo? Super! Ale kam mě to vede?

221 - Nabídka která se odmítá - část první

27. července 2009 v 18:23 | Radim
Vřískot mě vede do bunkru z větví a z listů a z dalších obyčejných věcí prostě do hnusného a trapně jednoduchého kutlochu. Povalí mě na zem a chytne mě za mou mrtvou ruku.
"Je vidět, že se nevzdáváš a pro výhru uděláš vše!" Říká chlap s maskou Vřískota.
"Hm. A co jako? Se mám posrat? Jako bych to sám nevěděl!" Odpovídám.
Vřískot se na mě vražedně podívá i když přes tu jeho masku to není moc vidět.
"Řeknu to ještě jednou stručněji! Prostě nechceš se k nám přidat?" Zvýší hlas.
"A proč bych to měl jako dělat?!" Křičím já.
"Protože pak necháme tvou holku jít a necháme ostatní lidi žít!" Zklidní.
Já: "Hele sorry Bohušu, ale já asi ne! Nemám zájem! Tuhle hru si zkoušej na někoho jiného, kdo nemá mozek! Buď tak laskav!"
Vřískotovi se to nelíbí a dá mi ránu! Odvede mě zpět ke Kelly. Díky bohu! Aspoň strávím své poslední chvilky s ní!

220 - Vřískotův návrat

27. července 2009 v 18:23 | Radim
Velcí domorodci běží do tábora lamáku v čele Vřískota. Měl bych dotaz! Jak to, že není Vřískot mrtvý! Vždyť jsem ho sám zabil a to chladnokrevně! Sakra! Můžu si kopat hrob!
"Tak lidi jsme tu a taky se tu zabydlíme! Přišli jsme je vyhladit!" Říká Vřískote
Ostatní jen křičí: "Jo! máš pravdu! Vyhladíme to tu! Pošleme je do hlíny! Vezmeme to tu útokem!" A všichni běží do tábora! Au! Tak tohle bude bolet! Hodně bolet!

219 - Paulovo neklidné dětství

27. července 2009 v 18:21 | Radim
Paul je u sebe v pokoji se svou sestrou a oba poslouchají rozhovor jeho otce s jiným mafiánským bossem.
"O čem si to povídají?" Ptá se Paulova sestra.
"Nevím, snažím se je poslouchat. Tak mě neruš!" Křičí na svou sestru Paul.
Paulovo otec s tím pánem neměl zrovna extra klidný rozhovor.
"Hele neboj já ti ty prachy splatím. Neboj se!" Říká Paulův otec. On si Paulův otec mafián půjčoval peníze od jiného mafiána? Hm! Jeho otec byl tedy vážně divný!!!
"To chci vědět jak a hlavně kdy!" Křičí pán od nepřátelské strany.
Otec mafián: "Neboj, až budou, tak ti dám vědět a ty si pro ně přijedeš a já ti je v klidu předám a budeme zase kamarádi. Ne?"
Mafián: "Ne mi dva už nikdy v životě nebudeme kamarádi! Ale ty prachy seženeš do konce týdne!"
Mafián jiné strany odchází ze dveří a ještě dodává: "Jinak máš moc hezkou dceru."
Paulovo otci se změní výraz v obličeji na hodně vyděšený! Vůbec si neví rady, jak má ty prachy do konce týdne sehnat a to je už čtvrtek. Trochu divný mafián. Nemá peníze a půjčuje si od jiného.

218 - Plánování

27. července 2009 v 18:21 | Radim
Jdeme s Rimmonem do bývalé dílničky Elizabeth. Tam vymyslíme obranou a útočnou strategii. Všechno pěkně promyslíme a ostrov zachráníme. Až se tak stane odjedeme z tohoto ostrva a už sem nikdy nepáchneme. Teď mi došlo, že já jsem vlastně jejich vůdce. Zastavím se a Rimmon se zeptá, co se mnou je. Všechno mu řeknu a on na mě jen divně kouká.
"Tak co řešíš! Jim řekni ať se povraždí navzájem, nebo ať tuhle stranu nechají na pokoji." Praví.
"Kdybych jim řekl ať to tu nevyhladí, tak se za chvíli vynoří znovu až odjedu." Odpovídám.
Rimmon: "A to s tím ať se vyvraždí navzájem?"
Já: "To by šlo, ale musíme promyslet, jak to uděláme!"
Rimmon: "Tak pokračujeme v chůzi?"
"Jo." A jdeme do dílničky.

217 - Starý známý

27. července 2009 v 18:20 | Radim
Zrovna dělám svou práci - krmím mazlíčky. Vyjdu z té naší zoo a venku na mě čeká hlavní lamák! Směje se na mě a drží v ruce nějakou krabici. Co v ní asi je? Že by malá anakondka z dvěmi hlavy? No uvidíme! Přijdu k němu a konečně se dozvím, co mi chce!

216 - Návrat tam, kam patřím

27. července 2009 v 18:19 | Radim
Odcházíme se svým člověkem z Vřískotova sídla. Odcházím s dobrým pocitem, když jsem se mu pomstil, když jsem ho zabil a to mě kámoš informoval o tom, jak je neporazitelný. Cestou kámoše pošlu zpět a já jdu naproti babičce a spol., protože vím, ž už mě teď hledají. Cestou si pořád vybavuji lidi, které jsem zabil. Jejich tváře a jejich výrazy! Nelituji toho, co jsem udělal. Ničeho nelituji! Mám dobrý pocit, i když teď by ho měl asi málo kdo! Pomstil jsem svou ruku a je to pro mě uzavřená kapitola.

215 - Pomsta Vřískotovi

27. července 2009 v 18:18 | Radim
Je ráno a Kelly už se vzbudila. Všimne si, že tam nejsem, ale toho kdo by jsi nevšiml. Jde to říct mé babičce a ta to řekne Paulovi. Babička má asi strach ze všech největší. Paul ji uklidňuje a vydávají se mě hledat. Narazí ovšem na problém! Musí se z tábor lamáků dostat nepozorovaně, protože oni je sami nepustí. Spíše vůbec je nepustí. Ale oni si poradí! Je to jejich problém! Nemají mě hledat!! Lamáci! Už jsou z nich lamáci! Zabydleli se tam a ti vlkodlaci jsou jejich nepřátelé! Jen já nejsem na ničí straně.

214 - Granát

27. července 2009 v 18:17 | Radim
Je brzy ráno a babička mě vzbudí tím, že řekne, že má pro mě dobrou zprávu.
"Můžeme odjet?" Ptám se s nadšením.
Babička: "Bohužel ne, ale sehnala jsem ti něco jako protézu!"
Já: "A co to je?"
Babička mi ukáže starý pirátský hák. Myslím, že až si seženu granát, tak to na odpálení těch zvířat stačí! Babičce poděkuji a odchází. Nasadím si hák a pronesu moudrou větu: "Chtělo by to granát!" Ale jak ten granát seženu? Vždyť tady mi ho nikdo nedá. Ani mi nikdo nemůže poradit s tím, kdo by mi ho mohl pomoci sehnat! Já si poradím. Jdu za Paulem, ten už něco vymyslí.

213 - Život bez ruky

27. července 2009 v 18:15 | Radim
Jsem týden po operaci ruky a můžu jít na vzduch. Život už není tak dobrý, jako býval a bez ruky je ještě horší! Aspoň že jsem nepřišel o celou paži, ale jen o zápěstí. Naštěstí o to levé takže můžu psát. Jdu k sobě domů a tam už na mě čeká Kelly. Je ráda že jsem se vrátil a já jsem rád, že jí opět vidím. Divím se, že mě má ráda i potom, co jsem přišel o svůj majetek - RUKU! Kelly je normální holka! Nemá mě ráda proto jak vypadám, ale pro to jaký jsem uvnitř! Takových holek je dnes strašně málo! Kelly je prostě super holka!

212 - Krveprolití

27. července 2009 v 18:14 | Radim
"A co se to vlastně děje?" Ptám se zvědavě lamáka.
"Opravdu sis to nerozmyslel, opravdu nám chceš pomoci?" Odpovídá otázkou lamák.
"Ano, jistě že chci! Tak dozvím se co se tu děje?!" Zvyšuji hlas.
Lamák: "Brzy začne válka s nepřáteli, kteří mají také střelné zbraně a mi tu máme hodně výbušnin a chemikáliích v sudech. Když tu něco bouchne. Můžeš zahynout, nebo se z tebe stane mutant."
Já: "Jdu do toho! Jsem tu sice půl roku, ale tenhle ostrov jsem začal milovat a obdivovat!"
Lamák: "Dobrá, tak tedy pojď si pro zbraň."
"Hej! Počkejte na nás! Pomůžeme vám!" Ozývají se hlasy v dáli. Kouknu se tam a tam jdou Babička, Paul i Kelly! Jdou nám na pomoc!

211 - Život a smrt našeho křečka

27. července 2009 v 18:14 | Radim
Už je noc a já přemýšlím o svém křečkovi, který zemřel a zanechal nám po sobě 9 malých křečků. Zeptám se Kelly jestli chce říct něco o mém křečkovi. Odpoví že poslouchá.

210 - Výčitky

27. července 2009 v 18:13 | Radim
Mrtvý malý kluk, který měl s námi utéct! Jakmile jsem to uviděl, začal jsem mít výčitky svědomí, že jeho smrt je moje vina! Kdybych nebyl lama a dokázal ho odtud dostat, nikdy by se to nestalo. Začínají mi téct slzy a odcházím domu. Lehám si na postel a chytám záchvat breku. Přijde ke mně Kelly a začne mě utěšovat a říká, že to nebyla má vina. Sice tu prý nebyla, ale zase ví, že já prostě nemůžu za to, že oni jsou bezcitný svině! V tu chvíli jsem se vzpamatoval a říkám: "Tohle znamená válku!"

209 - Dva příběhy

27. července 2009 v 18:12 | Radim
Já a Kelly si v poslední době hodně rozumíme! Povídáme si o všech množných kravinách a pak se těm kravinám společně smějeme! Ona je holka, kterou jsem hledal! Je s ní sranda a nechová se jak malá! Nedělá do ema a ani se ještě nemaluje, jak některý dilinky od nás ze třídy! Kelly je prostě super! Mám jí rád a doufám, že se náš vztah bude vyvíjet i na dále! Prostě pro Kelly cokoliv! Dostal jsem nápad! Napadlo mě, že by jsme si s Kelly mohli říct nějaký příběh z našeho života. Ona souhlasí, ale musím začít já!

208 - Deník

27. července 2009 v 18:12 | Radim
Do naší celičky přijde lamák a říká, že jestli se bude ještě něco podobného opakovat, tak nás fakt nechají chcípnout! Všem se nám ulevilo a myslím, že nejvíce tomu klukovi. Jsme rádi, že nám dají ještě jednu šanci. Všichni jdou do svých domovů, jen já do bývalé dílničky Elizabeth. Musím totiž najít ten její deník! Zajímalo by mě, v čem se mi bude tolik hodit. Že by tam byl plán, jak se oddut teleportovat?

207 - Právě teď

27. července 2009 v 18:11 | Radim
Jak to tu mám sakra ještě měsíc vydržet?! Když mi nějak vysvětlíte toho vřískota, tak budiž, ale jinak ne!! Hm! Prostě se to musí nějak urychlit! Ale jak? Hm? Prostě to chce vymyslet jiný plán! Když máknu za týden - 2, jsem pryč! Á nebo ať mi dají jiný dům! Teda byt. Vždyť je to jedno! Měsíc to vydržím, ale ať hodně rychle ubíhá!

206 - Plán B

27. července 2009 v 18:10 | Radim
Potom co nám ztroskotal plán s "hodným" lamákem, máme fofr! Nemůžeme vymyslet nový plán! Seděli jsme nad tím celou noc, ale na nic jsme nepřišli! Ten kluk mi právě řekl, že je tu možná ještě jeden člověk, který je celkem normální, ale po tom co předvedl ten první, nevím jestli to má cenu zkoušet. Pak z toho malého vypadlo, že je to ženská! To jsem hned změnil názor! Ženský jsou lepší než chlapy! No nic ten malý mě tam opět bude muset vzít! Tak mě tam tedy vezme! Cestou mi ještě řekl, že tady učí děti, základním znalostem. No super! Škola začíná!

205 - Další do party

27. července 2009 v 18:10 | Radim
Krásné sluneční ráno a já kutím plán, jak ukradnout nějaký člun a utéct s babičkou. No je to jako vždy velká sranda. Jediný problém je, že mi právě začíná pracovní doba. Zase jdu krmit ty malé hezké kočičky a pejsky. Ne! Tentokrát to není pes ani kočička! Dokonce ani had ne! Je to sloník! Že bych mu dal myšičku? Ne! Mám mu donést kýbl buráků! Ha! To bude prdel pozorovat ho, jak to žere! Haha! No nic vracím se zpět a zastaví mě nějaký malý kluk. Není z našeho letadla, ale nejspíše bude patřit k nim - k teroristům. Něco mi povídal, ale já mu nerozuměl. Zřejmě to nebylo nic pěkného, protože mu začali kapat slzy. Zkusil jsem na něj mluvit anglicky a on mi rozuměl! Když jsem se ho zeptal. Co se stalo, řekl mi, že ho ti parchanti týrají! To nemůžu nechat jen tak! Napadá mě jen jedna možnost a to ta, že ho přizvu k našemu útěku!

204 - Uzavření dohody

27. července 2009 v 18:09 | Radim
Lamákům v džungli pořád pokračuje přestřelka s neznámými. Jeden z nich si všiml, že jsem pryč. A je to tu! Řekl to ostatním a jdou na pláž, protože kam bych jinam utekl? Utíkají a naši staří neznámí po nich přestali střílet a jdou si po svých. Když přiběhnou na pláž, tak chtějí mě. Přijdu k nim vytáhnu pistoli a pravím: "Co chcete?"
Jeden z nich vytáhne pistoli také a praví: "Chceme tebe."
Já: "Ale já nechci k vám!"
Lamák: "Ale půjdeš!" Zakřičel.
Já: "Ale, ale co takhle dohodnout se?
Lamák: "Co navrhuješ?"

203 - Velká mega přestřelka uprostřed džungle

27. července 2009 v 18:08 | Radim
Lamáci mě vedou na velkou akci - zabít Paula. Škoda, že už vyplul na voru. Ne kecám. Já bych toho starého blázna nezabil. Cestou něco kecají a je to celkem prdel. Jeden z nich zakopl o kámen a rozbil si čelo. LOL to je švanda. Život není tak zlý, jak vypadá. No ale to je jedno. Jdeme dál.

 
 

Reklama